teta-logo.png

Akciové letáky Teta drogéria

Potešenie z nákupu

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(49 Recenzií)

Teta – výhodná drogéria pre každého

Keď sa v súvislosti s nakupovaním spomenie slovo „Teta“ dozaista Vám ako prvé napadne predajňa Teta vo Vašom okolí. Spoločnosť Teta drogéria patrí k najväčším sieťam drogérií na Slovensku i v Česku. V roku 1992 začalo zopár vysokoškolských študentov v Prahe predávať v malom, vlastnoručne vyrobené zrkadielka, hrebene, natáčky a gumičky do vlasov. Takto sa začal príbeh drogériovej siete, ktorá sa prepracovala na najväčšieho distribútora kozmetiky v Českej republike. Na Slovensko sa spoločnosť dostala v roku 2008, kedy úspešne rozbehla maloobchodnú sieť Teta, ktorá dnes prevádzkuje viac ako 200 predajní.

Potešenie z nákupu

Spoločnosť Teta drogérie sa netají tým, že vo svojich obchodných procesoch, a rovnako v predajniach, všetko prispôsobujú spokojnosti zákazníkov. Svedčí o tom aj skutočnosť, že v každej modernej Teta drogérií nájdete špeciálne testovacie kozmetické kútiky, ktoré Vám ponúkajú denné i nočné osvetlenie, pre čo najlepšie odskúšanie dekoratívnej kozmetiky a výsledný efekt z nákupu. Zákazníci, ktorí patria do Teta klubu, majú okrem množstva výhod a zliav, možnosť vychutnať si zadarmo čerstvú kávu pri každom nákupe. Takto sa z vášho nakupovania naozaj stane radostný zážitok.

Ak pravidelne sledujete sortiment v aktuálnych letákoch, určite ste si všimli, že Teta ponúka široký výber v kategóriách dekoratívnej kozmetiky, parfumov, starostlivosti o telo, vlasy, a takisto aj produktov pre čistú a sviežu domácnosť.

Značky, ktoré tu nájdete

Okrem známych značiek kozmetiky, ktoré bežne poznáte z online letákov, Teta drogéria ponúka aj viaceré exkluzívne značky, ktoré predstavujú to najlepšie pre svojich spotrebiteľov. Hlavným cieľom privátnych značiek je prinášať zákazníkom maximálnu kvalitu za výborné ceny. Pri výbere kozmetiky tak nemusíte znižovať svoje nároky, práve naopak, nakúpite tu skutočne najkvalitnejšie produkty. Medzi najobľúbenejšie privátne značky, ponúkajúce vysokú kvalitu patrí:

  • pleťová kozmetika Ellie,
  • kozmetika pre spoľahlivú ochranu proti slnku Helios Herb,
  • Happy Mimi, všetko pre spokojné bábätko,
  • Q-Clean a Q-Power, ktoré predstavujú sortiment čistiacich prostriedkov a pomôcok pre čistú a upratanú domácnosť.

Spoľahnite sa, že v Teta drogérií vždy nájdete to, čo hľadáte, a to všetko za najvýhodnejšie ceny.

Ďalšie letáky

Akciové letáky DM Drogérie od 01.03.2021 do 31.03.2021
Akciové letáky DM Drogérie
skončené
Akciové letáky 101 Drogerie od 03.03.2021 do 16.03.2021
Akciové letáky 101 Drogerie
skončené