terno - logo.png

Akciové letáky Terno

Našťastie blízko!

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(42 Recenzií)
Akciové letáky Terno
skončené
Akciové letáky Terno
skončené

Terno – slovenská sieť potravín

História spoločnosti Terno sa začala písať už v roku 1978. V súčasnosti Terno prevádzkuje na slovenskom trhu 3 druhy konceptov predajní, a to predajne Terno, Kraj a Moja Samoška. Prevádzky Moja Samoška sú prevažne malého charakteru a slúžia na rýchly a pohodlný nákup. Predajne Kraj a Terno majú zvyčajne supermarketový charakter aj veľkosť. Dnes nájdete na Slovensku viac ako 110 predajní, od tých menších v blízkej dostupnosti vašich domovov až po väčšie supermarkety s komplexným sortimentom výrobkov.

Snahou spoločnosti je posilniť prítomnosť slovenských produktov, a tiež zviditeľniť menších výrobcov. Viac ako polovica celkového sortimentu pochádza zo Slovenska a opiera sa o veľkých výrobcov ako sú Rajo, Novofruct, Tatrakon a ďalšie. Samozrejme sortiment dopĺňajú aj svetové značky, po ktorých je dopyt zo strany zákazníkov.

Potraviny Terno – vždy blízko pri Vás

Potravinová spoločnosť Terno má za cieľ prinášať svojim zákazníkom vždy čerstvé a kvalitné výrobky. Svedčí o tom aj fakt, že vo svojich predajniach tvoria slovenské potraviny viac ako 60 % podiel. Vychutnať si môžete najmä kvalitné čerstvé ovocie, zeleninu a lokálne pečivo. Podiel slovenských výrobkov si môžete skontrolovať aj v aktuálnom letáku Terno. O tom, že potraviny Terno sa nachádzajú naozaj na každom kroku a dozaista aj vo Vašej blízkosti sa môžete uistiť priamo na stránke obchodu www.terno.sk, kde si takisto môžete overiť aj aktuálne otváracie hodiny danej predajne, ktorú plánujete navštíviť.

Terno sa zaujíma o svoje okolie

Nikto nám nie je ľahostajný. Terno sa stará o našu spoločnosť a zaujíma sa o celospoločenské problémy, do ktorých chce prispieť aj svojou snahou. Preto Terno začalo spolupracovať s Potravinou bankou Slovenska a podieľať sa na riešení problému spojeného s plytvaním potravín. Prostredníctvom spolupráce začali pomáhať sociálne slabším rodinám a prispievať trvanlivými potravinami každému, kto túto pomoc potrebuje. Takisto svojou potravinovou pomocou prispievajú viacerým združeniam či charitám, ktoré pomáhajú ľuďom s neľahkými osudmi.

Čerstvé potraviny za férové ceny

Obľubujete kvalitné potraviny a overené značky za výhodné ceny? Vo všetkých predajniach Terno nájdete veľký sortiment ovocia, zeleniny, mäsa a mäsových výrobkov, pekárenských výrobkov, a rovnako aj drogériu a ďalšie nepotravinové produkty. O tom, že Terno ponúka skutočne širokú škálu kvalitných výrobkov za férové ceny sa môžete presvedčiť v Terno letáku, ktorý vychádza pravidelne každý týždeň.

Ďalšie letáky

Akciové letáky Lidl
Ostáva 157 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 87 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 35 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 35 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 35 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 24 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 7 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 5 dní.