terno - logo.png

Akciové letáky Terno

Našťastie blízko!

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(42 Recenzií)
Akciové letáky Terno
skončené
Akciové letáky Terno
skončené

Terno – slovenská sieť potravín

História spoločnosti Terno sa začala písať už v roku 1978. V súčasnosti Terno prevádzkuje na slovenskom trhu 3 druhy konceptov predajní, a to predajne Terno, Kraj a Moja Samoška. Prevádzky Moja Samoška sú prevažne malého charakteru a slúžia na rýchly a pohodlný nákup. Predajne Kraj a Terno majú zvyčajne supermarketový charakter aj veľkosť. Dnes nájdete na Slovensku viac ako 110 predajní, od tých menších v blízkej dostupnosti vašich domovov až po väčšie supermarkety s komplexným sortimentom výrobkov.

Snahou spoločnosti je posilniť prítomnosť slovenských produktov, a tiež zviditeľniť menších výrobcov. Viac ako polovica celkového sortimentu pochádza zo Slovenska a opiera sa o veľkých výrobcov ako sú Rajo, Novofruct, Tatrakon a ďalšie. Samozrejme sortiment dopĺňajú aj svetové značky, po ktorých je dopyt zo strany zákazníkov.

Potraviny Terno – vždy blízko pri Vás

Potravinová spoločnosť Terno má za cieľ prinášať svojim zákazníkom vždy čerstvé a kvalitné výrobky. Svedčí o tom aj fakt, že vo svojich predajniach tvoria slovenské potraviny viac ako 60 % podiel. Vychutnať si môžete najmä kvalitné čerstvé ovocie, zeleninu a lokálne pečivo. Podiel slovenských výrobkov si môžete skontrolovať aj v aktuálnom letáku Terno. O tom, že potraviny Terno sa nachádzajú naozaj na každom kroku a dozaista aj vo Vašej blízkosti sa môžete uistiť priamo na stránke obchodu www.terno.sk, kde si takisto môžete overiť aj aktuálne otváracie hodiny danej predajne, ktorú plánujete navštíviť.

Terno sa zaujíma o svoje okolie

Nikto nám nie je ľahostajný. Terno sa stará o našu spoločnosť a zaujíma sa o celospoločenské problémy, do ktorých chce prispieť aj svojou snahou. Preto Terno začalo spolupracovať s Potravinou bankou Slovenska a podieľať sa na riešení problému spojeného s plytvaním potravín. Prostredníctvom spolupráce začali pomáhať sociálne slabším rodinám a prispievať trvanlivými potravinami každému, kto túto pomoc potrebuje. Takisto svojou potravinovou pomocou prispievajú viacerým združeniam či charitám, ktoré pomáhajú ľuďom s neľahkými osudmi.

Čerstvé potraviny za férové ceny

Obľubujete kvalitné potraviny a overené značky za výhodné ceny? Vo všetkých predajniach Terno nájdete veľký sortiment ovocia, zeleniny, mäsa a mäsových výrobkov, pekárenských výrobkov, a rovnako aj drogériu a ďalšie nepotravinové produkty. O tom, že Terno ponúka skutočne širokú škálu kvalitných výrobkov za férové ceny sa môžete presvedčiť v Terno letáku, ktorý vychádza pravidelne každý týždeň.

Ďalšie letáky

Akciové letáky Lidl
Ostáva 256 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 30 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 6 dní.
Akciové letáky Kaufland
Ostáva 2 dní.
Akciové letáky Billa
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Lidl
skončené