tchibo-logo.png

Akciové letáky Tchibo

Vždy nové, vždy iné

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(16 Recenzií)

Viac o spoločnosti Tchibo

Spoločnosť Tchibo, medzinárodný predajca kávy, vstúpila na náš trh už v roku 1991 a v roku 1993 bola založená prvá pobočka Tchibo na Slovensku, konkrétne v Bratislave. Od tohto obdobia sa spoločnosti podarilo vďaka vysoko kvalifikovaným zamestnancom a dôrazu kladenému na marketing, dostať sa do povedomia zákazníkov a vybudovať tak stabilnú značku. Prvá kamenná predajňa spoločnosti Tchibo bola otvorená v roku 2008 a významným míľnikom bol aj rok 2012, kedy spoločnosť spustila internetový predaj na www.tchibo.sk. V súčasnosti nájdete na Slovensku viac ako 110 Tchibo predajní, napríklad aj v mestách ako Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Myjava, Nitra, Nové Zámky, Prešov, Trenčín či Žilina. Spoločnosť sa presadila na našom trhu hlavne s kvalitnými značkami Tchibo, Davidoff a Eduscho, čím získala dôležité postavenie na domácom kávovom trhu.

Tchibo sortiment

Spoločnosť Tchibo prináša na trh širokú paletu svojich výrobkov pre všetky okruhy zákazníkov. Na začiatku stála tá najkvalitnejšie káva, dnes je sortiment Tchibo rozšírený aj o spotrebný tovar. Ak sa sami pýtate, ako je možné skĺbiť na pohľad možno odlišné druhy výrobkov, odpoveďou je záujem o zákazníka a jeho potreby. V Tchibo sa zaujímajú o potreby i požiadavky svojich zákazníkov. Hlavný sortiment spoločnosti by sme tak mohli rozdeliť na 3 oblasti, a to:

  • káva,
  • spotrebný tovar,
  • kávový bar.

Káva je našou každodennou súčasťou – doma, v práci, v škole či na cestách. Tchibo predstavuje značku, ktorej pri výbere kávy môžete plno dôverovať. Je skutočným profesionálom nielen v predaji kávy, ale aj v jej príprave, odborných znalostiach či v spracovaní. Kávový bar Tchibo pozýva svojich zákazníkov na chvíľku oddychu, rozhovor s priateľmi či prežitie radosti z nakupovania. Káva v Tchibo baroch je vždy čerstvo pripravená a jej dokonalej vôni dozaista nebudete vedieť odolať.

Každý týždeň nový svet

Spoločnosť začala pod heslom „Každý týždeň nový svet“ predstavovať svojim zákazníkom každý týždeň nový sortiment výrobkov. O novom spotrebnom tovare Vás pravidelne informujú nové Tchibo katalógy, ktoré si môžete pozrieť na našom webe. Sledovať aktuálne letáky ako aj Tchibo výpredaj môžete aj priamo na stránke Tchibo.sk. Tchibo katalógy sú každý týždeň zamerané na iný tematický okruh. Počas roka sa tak vystrieda veľké množstvo tém v online katalógoch a všetci zákazníci si môžu vybrať presne to, čo potrebujú. Heslo spoločnosti Tchibo teda vyjadruje, že každých 7 dní sa usilujú o „nový svet“, teda nový sortiment výrobkov.

Výhody, ktoré nájdete len v Tchibo

Ak chcete v Tchibo nakupovať čo najvýhodnejšie, sledujte pravidelne Tchibo online v ich e-shope, kde nájdete top ponuky týždňa či ďalšie zľavnené výrobky. Ak máte záujem o skutočne exkluzívne ponuky, využite TchiboCard a staňte sa ich verným zákazníkom. V Tchibo s každým nákupom nezbierate vernostné body, ale vernostné zrnká a následne si ich môžete uplatniť na čokoľvek z ich ponuky. Rovnako tak môžete zbierať Tchibo pečiatky, využívať Cafissimo víkend, kedy dostanete zdarma jedno balenie kapsúl či dni kávy, počas ktorých vám pribalia jedno balenia kávy úplne zadarmo.