takko obchod - logo.png

Akciové letáky Takko

Najnovšie trendy v oblasti módy a životného štýlu

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(15 Recenzií)

Takko Fashion – viac o spoločnosti

Spoločnosť Takko Corporate patrí medzi diskontné predajne, ktoré ponúkajú neformálnu módu pre deti i dospelých. Spoločnosť bola založená v roku 1982 a dnes patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce medzinárodné spoločnosti. V súčasnosti pôsobí v 17 krajinách sveta s viac ako 1 900 módnymi predajňami, v ktorých zamestnáva približne 18 000 zamestnancov. Takko Fashion patrí medzi obchodné reťazce s oblečením, ktoré ponúkajú doslova najväčšie zľavy spomedzi obchodov pôsobiacich v módnom priemysle. Ak sa chcete o tom sami presvedčiť, siahnite po aktuálnom Takko letáku, ktorý ponúka rôzne zľavy a akcie. Nový leták nájdete aj na stránke Takko.com, kde máte aj priamy prístup k celému online sortimentu ponúkanému v e-shope. Nakúpiť tak môžete priamo z pohodlia doma. O tom, že ich módny sortiment a doplnky sa tešia veľkej obľube svedčia aj fakty, že predajne za mesiac navštívi viac ako 2 milióny zákazníkov a na sociálnych sieťach ich sleduje viac ako 1 milión fanúšikov.

Takko sortiment – trendy oblečenie pre každého

Takko Fashion sa snaží ponúkať svojim zákazníkom vždy moderné a štýlové kúsky, tak, aby ste  s nimi zostali vždy in. Sortiment je pomerne komplexný, nakoľko ponúka módne kolekcie pre pánov, dámy i deti. Z dámskej kolekcie sú azda najobľúbenejšie kúsky blúzky, pletené svetre a kardigány, úpletové či ľahké letné šaty či dobre padnúce džínsy. Na kvalitu sa oplatí staviť aj pri výbere spodného prádla, plaviek či nočnej bielizne. Dámy môžu doladiť svoj outfit k dokonalosti aj vďaka módnym doplnkom, ako sú kabelky a tašky, opasky či šály, ktoré sú rovnako súčasťou sortimentu. V pánskej móde nájdete elegantné košele, pohodlné tričká, teplé pulóvre, zimné aj prechodné bundy a mikiny. Problém s výberom nebudú mať ani tí plnoštíhlejší z nás, ktorí si môžu vybrať rovnakú ponuku oblečenia v oddelení pre nadmerné veľkosti. Obľúbenou je aj detská móda, pre chlapcov a dievčatá, ktorá ponúka pohodlné a kvalitné oblečenie pre vaše ratolesti. Takko predajne prispôsobujú sortiment oblečenia aj konkrétnej sezóne, a preto v Takko letákoch môžete nájsť kolekciu jar, leto, jeseň i zima.

Zážitok z nakupovania v Takko

Spoločnosť Takko je hrdá na vysokú kvalitu svojich výrobkov, ktorú ponúka za naozaj prijateľné ceny. Vďaka bezkonkurenčným cenám môže v Takko výhodne nakúpiť naozaj celá rodina. Spoločnosť zároveň dbá na životné prostredie a ich ekologická zodpovednosť sa odráža aj pri riadení obchodných procesov a výrobe samotného oblečenia. Takko má vybudovanú hustú sieť obchodov, takže ich predajne dnes nájdete prakticky v každom meste, vďaka čomu sú vždy svojim zákazníkom nablízku. Kompletnú ponuku oblečenia a módnych doplnkov si môžete pozrieť na stránke www.takko.com, kde si môžete aj prelistovať aktuálny leták so sezónnymi ponuka a zaujímavými zľavami. Aktuálne letáky a pravidelné zľavy vám prinášame aj na našom webe. Viac vám už žiadna výhodná ponuka neutečie.

Ďalšie letáky

Akciové letáky Pepco od 05.08.2021 do 18.08.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 15.07.2021 do 04.08.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 01.07.2021 do 14.07.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 17.06.2021 do 30.06.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 03.06.2021 do 16.06.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 20.05.2021 do 02.06.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 06.05.2021 do 19.05.2021
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco od 22.04.2021 do 05.05.2021
Akciové letáky Pepco
skončené