takko obchod - logo.png

Akciové letáky Takko

Najnovšie trendy v oblasti módy a životného štýlu

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(15 Recenzií)

Takko Fashion – viac o spoločnosti

Spoločnosť Takko Corporate patrí medzi diskontné predajne, ktoré ponúkajú neformálnu módu pre deti i dospelých. Spoločnosť bola založená v roku 1982 a dnes patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce medzinárodné spoločnosti. V súčasnosti pôsobí v 17 krajinách sveta s viac ako 1 900 módnymi predajňami, v ktorých zamestnáva približne 18 000 zamestnancov. Takko Fashion patrí medzi obchodné reťazce s oblečením, ktoré ponúkajú doslova najväčšie zľavy spomedzi obchodov pôsobiacich v módnom priemysle. Ak sa chcete o tom sami presvedčiť, siahnite po aktuálnom Takko letáku, ktorý ponúka rôzne zľavy a akcie. Nový leták nájdete aj na stránke Takko.com, kde máte aj priamy prístup k celému online sortimentu ponúkanému v e-shope. Nakúpiť tak môžete priamo z pohodlia doma. O tom, že ich módny sortiment a doplnky sa tešia veľkej obľube svedčia aj fakty, že predajne za mesiac navštívi viac ako 2 milióny zákazníkov a na sociálnych sieťach ich sleduje viac ako 1 milión fanúšikov.

Takko sortiment – trendy oblečenie pre každého

Takko Fashion sa snaží ponúkať svojim zákazníkom vždy moderné a štýlové kúsky, tak, aby ste  s nimi zostali vždy in. Sortiment je pomerne komplexný, nakoľko ponúka módne kolekcie pre pánov, dámy i deti. Z dámskej kolekcie sú azda najobľúbenejšie kúsky blúzky, pletené svetre a kardigány, úpletové či ľahké letné šaty či dobre padnúce džínsy. Na kvalitu sa oplatí staviť aj pri výbere spodného prádla, plaviek či nočnej bielizne. Dámy môžu doladiť svoj outfit k dokonalosti aj vďaka módnym doplnkom, ako sú kabelky a tašky, opasky či šály, ktoré sú rovnako súčasťou sortimentu. V pánskej móde nájdete elegantné košele, pohodlné tričká, teplé pulóvre, zimné aj prechodné bundy a mikiny. Problém s výberom nebudú mať ani tí plnoštíhlejší z nás, ktorí si môžu vybrať rovnakú ponuku oblečenia v oddelení pre nadmerné veľkosti. Obľúbenou je aj detská móda, pre chlapcov a dievčatá, ktorá ponúka pohodlné a kvalitné oblečenie pre vaše ratolesti. Takko predajne prispôsobujú sortiment oblečenia aj konkrétnej sezóne, a preto v Takko letákoch môžete nájsť kolekciu jar, leto, jeseň i zima.

Zážitok z nakupovania v Takko

Spoločnosť Takko je hrdá na vysokú kvalitu svojich výrobkov, ktorú ponúka za naozaj prijateľné ceny. Vďaka bezkonkurenčným cenám môže v Takko výhodne nakúpiť naozaj celá rodina. Spoločnosť zároveň dbá na životné prostredie a ich ekologická zodpovednosť sa odráža aj pri riadení obchodných procesov a výrobe samotného oblečenia. Takko má vybudovanú hustú sieť obchodov, takže ich predajne dnes nájdete prakticky v každom meste, vďaka čomu sú vždy svojim zákazníkom nablízku. Kompletnú ponuku oblečenia a módnych doplnkov si môžete pozrieť na stránke www.takko.com, kde si môžete aj prelistovať aktuálny leták so sezónnymi ponuka a zaujímavými zľavami. Aktuálne letáky a pravidelné zľavy vám prinášame aj na našom webe. Viac vám už žiadna výhodná ponuka neutečie.

Ďalšie letáky

Akciové letáky Pepco
Ostáva 7 dní.
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Pepco
skončené
Akciové letáky Intersport
skončené