slovnaft-logo.png

Akciové letáky Slovnaft

Čerpacie stanice Slovnaft

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(5 Recenzií)

O spoločnosti Slovnaft

Prvá výrobná jednotka spoločnosti Slovnaft bola spustená v roku 1957 a v tom čase táto rafinéria spracovávala sovietsku ropu. Šesťdesiate roky prestavovali pre Slovnaft významné obdobie, pretože rafinérska výroba sa postupne rozšírila na rafinérsko-petrochemický kombinát. Neskôr sa spoločnosť dynamicky vyvíjala a neustále rozširovala. Rok 2000 predstavoval významný míľnik, pretože spoločnosť Slovnaft začala využívať najnovšiu technológiu hĺbkového spracovania ropy, čím sa Slovnaft zaradil k najmodernejším rafinériám v Európe. Prvé logo spoločnosti navrhol v roku 1953 zamestnanec Bedřich Udržal, ktorý ako základ loga využil petrochemickú skúmavku a 2 destilačné kolóny. Žltá farba v logu predstavuje olej a naftu a čierna farba symbolizuje ropu a mazut. Postupom rokov prešlo Slovnaft logo viacerými úpravami a posledná zmena bola v roku 2015, odkedy ho poznáme pod aktuálnym symbolom.

V súčasnosti nájdete na Slovensku viac ako 250 Slovnaft čerpacích staníc. Čerpacie stanice a predajne nájdete takmer v každom meste, napríklad v Poprade, Liptovskom Mikuláši, Košiciach, Prešove, Humennom, Trnave, Bratislave, Nitre, Leviciach, Brezne, Zvolene či v Banskej Bystrici. Ďalšie prevádzky ako aj informácie o otváracích hodinách Slovnaft nájdete na stránke spoločnosti www.slovnaft.sk.

Byť členom Bonus klubu sa oplatí

Zákazníci čerpacích staníc Slovnaft môžu nakupovať skutočne výhodne prostredníctvom Slovnaft Bonus clubu. Stačí sa zaregistrovať a na čerpacej stanici získate Bonus kartu, s ktorou môžete ihneď začať zbierať body. Nazbierané body môžete následne premeniť na hodnotné a atraktívne odmeny. Tie si môžete vyzdvihnúť rovno na čerpacích staniciach alebo vybrať v Katalógu odmien Bonus. Držitelia Bonus karty si môžu popritom užívať ďalšie akcie, ktoré platia len pre členov. Ak chcete mať svoje Slovnaft body pod kontrolou, založte si online svoj účet na Slovnaft.sk, kde môžete sledovať stav bodov, a rovnako aj odmeny. Aktuálny Slovnaft Katalóg odmien nájdete aj na našom webe, prípadne si bonus katalóg môžete pozrieť na webovej stránke www.slovnaft.sk.

Okrem motorových palív nájdete medzi produktami Slovnaft aj alternatívne palivo LPG, vymeniť si tu môžete aj propán butánové fľaše alebo natankovať kvapalinu do ostrekovača. Nákladné automobily môžu tankovať AdBlue zo špeciálnych výdajných stojanov určených len pre nich.