shell-logo.png

Akciové letáky Shell

Make the future

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(5 Recenzií)

Shell – viac o spoločnosti

Príbeh spoločnosti Shell sa začal písať už na začiatku 19. storočia, kedy rodina Marcusa Samuela predávala mušle a postupne tak položila základ podnikania a vývozno-dovozného obchodovania. Za vznik oficiálnej spoločnosti Royal Dutch Shell sa však považuje rok 1907. Dnes patrí Shell medzi najpoprednejšie svetové spoločnosti v energetickom priemysle. Značku Shell v súčasnosti nájdeme vo viac než 70 krajinách, kde spolu zamestnáva takmer 100 000 zamestnancov. Na našom území sa spoločnosť objavila v roku 1991 vo vtedajšom Československu. Spoločnosť sa na našom území rýchlo rozrástla a dnes má vytvorenú sieť čerpacích staníc po celej Slovenskej republike. Celkovo nájdete na Slovensku viac ako 100 Shell čerpacích staníc, napríklad v mestách ako Nitra, Martin, Piešťany, Trenčín, Trnava, Košice, Zvolen, Bratislava či Bardejov. Shell takisto zabezpečuje letecké palivo pre naše medzinárodné letisko v Bratislave.

Značka Shell

Už v roku 1891 sa po prvýkrát objavilo slovo „Shell“ ako ochranná známka pre petrolej, ktorý predávala rodina Samuelova. Obrázok mušle hrebenatky sa stal vizuálnym symbolom spoločnosti Shell od roku 1904. Postupom rokov sa vzhľad loga Shell menil a prešiel istými úpravami, avšak aktuálne logo, tak ako ho poznáme, pochádza z roku 1971. V súčasnosti patrí logo Shell medzi najznámejšie firemné symboly po celom svete.

Dnes môžu zákazníci čerpacích staníc Shell využívať pri nákupe vernostný program Shell ClubSmart určený pre verných zákazníkov. Tento systém funguje na princípe zbierania bodov, ktoré si môžete vymeniť za tovary na čerpacích staniciach, služby alebo prostredníctvom nich prispieť na charitatívne účely. Shell kartu môžete získať priamo na čerpacej stanici alebo si ju sami zaregistrovať na stránke www.shell.sk. Ďalšou výhodou vernostného programu sú atraktívne odmeny, ktoré si môžete vybrať z katalógu Shell, ktorý nájdete na našom webe. Skvelou voľbou je aj prihlásenie sa na odber noviniek, vďaka čomu získate výhodné ponuky a bonusové body šité priamo na mieru pre vás. Prihlásiť sa môžete online cez Shell.sk alebo prostredníctvom aplikácie Shell.

Výhodný nákup v Shell

Ak sa ponáhľate a chcete len rýchlo natankovať a odísť, potom bude pre vás skvelým pomocníkom Shell SmartPay, mobilná platba, ktorou zaplatíte jednoducho a pohodlne priamo z auta. Nájdete ju v aplikácií Shell a dokonca ako bonus za túto platbu dostane aj dvojnásobok bodov. Chcete potešiť blízkych a darovať im niečo praktické? Shell karta na nákup paliva bude ideálnym darčekom pre každého, komu chcete dopriať neobmedzené cestovanie. Výbornou službou spoločnosti sú aj prémiové umývacie programy, ktoré sa postarajú o čistotu a dôkladnú starostlivosť pre vaše auto. Nezabudnite tiež zbierať body za váš nákup a vybrať si prémiové tovary z katalógu odmien. Kľúčovými hodnotami spoločnosti Shell sú bezúhonnosť, čestnosť a rešpekt voči ľuďom. S týmito hodnotami pristupujú aj k svojim zákazníkom a s ochotou odpovedajú na ich potreby a požiadavky.