sconto nabytok - logo.png

Akciové letáky SCONTO Nábytok

Nábytok pre bývanie, ktoré dáva zmysel

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(12 Recenzií)

Viac o spoločnosti Sconto

Sconto Nábytok patrí medzi obchodné spoločnosti, ktoré podnikajú v nábytkárskom odvetví. V Slovenskej republike zamestnáva táto spoločnosť už viac ako 200 zamestnancov a stále sa rozrastá. Spoločnosť Sconto Nábytok vznikla v roku 1990 a patrí pod medzinárodný reťazec Hoeffner. Už od začiatku sa spoločnosť zaradila medzi najväčších obchodníkov s nábytkom v celej Európe. V súčasnosti môžu zákazníci na Slovensku nakupovať v 4 obchodných domoch Sconto, ktoré sa nachádzajú v Bratislave, Trnave, Nitre a Žiline. Ak chcete nakupovať nábytok a doplnky do vašej domácnosti výhodne, stavte na pravidelnú ponuku v Sconto letákoch, prípadne sa prihláste na odber newslettera, ktorý vás bude informovať o všetkých dôležitých akciách, a tak neprídete o žiadnu výhodnú ponuku.

Nábytok pre bývanie, ktoré dáva zmysel

Ak si s výberom nábytku neviete dať rady, v predajniach Sconto vám profesionálne školený personál s ochotou pomôže a poradí s výberom. Väčšina sortimentu, viac ako 10 000 kusov nábytku, sa nachádza priamo na sklade, čo znamená, že si ho môžete okamžite odviesť so sebou alebo objednať cez e-shop a tovar vám bude v krátkej dobe dodaný priamo k vašim dverám. Zaujíma vás čo všetko nájdete v sortimente Sconto? Tu je krátky prehľad:

  • sedacie súpravy, pohovky, kreslá, taburetky, stoličky,
  • postele – študentské, detské, manželské, matrace, rošty, vrchné matrace,
  • kuchynské linky – rovné, rohové,
  • skrine a komody, šatníkové skrine, kúpeľňové skrinky, detské skrine,
  • drobný nábytok – vešiaky, stojany, police, zrkadlá, paravány,
  • zostavy a stena – obývacie, predsieňové zostavy, záhradné zostavy,
  • bytové doplnky,
  • doplnky a starostlivosť o záhradu.

Ak patríte k milovníkom interiérového dizajnu a obľubujete dokonalé zariadenie domácnosti premyslené do každého detailu, potom sú presne pre vás určené nábytkové programy. Ponúkajú celistvý dizajn a jednotný príjemný vzhľad. Pre kompletnú ponuku programov, ale i samotného nábytku si prezrite e-shop, ktorý vás veľkosťou svojho sortimentu určite očarí.

Sconto výhody pre svojich zákazníkov

Samozrejmosťou v oblasti poskytovaných služieb je odborné poradenstvo, zhotovenie plánu vašej vysnívanej kuchyne v profesionálnom štúdiu, nákup tovarov na splátky či doprava a montáž. Výhodnou ponukou je aj registrácia na odber newslettera, pri ktorej získate 35 % zľavu na prvý nákup. Ak ešte stále váhate nad výberom vhodného nábytku do vášho domu či bytu, spoľahnite sa na magazín plný inšpirácií, a tiež aktuálne letáky, v ktorých nájdete veľa nápadov a námetov. Ak si chcete nákup nábytku čo najviac uľahčiť, potom je online nákup tou správnou voľbou. Stačí kliknúť na www.sconto.sk a vybrať si želaný tovar. Nákup a dodanie produktov prebieha hladko, bez akýchkoľvek problémov. Sconto Nábytok sa dozaista stane vaším obľúbeným pomocníkom pri zariaďovaní vysnívanej domácnosti.

Ďalšie letáky

Akciové letáky JYSK
Ostáva 9 dní.
Akciové letáky JYSK
Ostáva 2 dní.
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené