planeo - logo.png

Akciové letáky PLANEO Elektro

Elektro pre každého

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(18 Recenzií)

O spoločnosti Planeo

Planeo Elektro predstavuje obchodnú sieť predajní, zameranú na elektro, ktorá je najväčšia svojho druhu v Slovenskej republike. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 10 rokov a stále sa chystá napredovať vpred. Počas týchto rokov sa Planeo Elektro zaradilo medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce spoločnosti na Slovensku. V súčasnosti u nás nájdete viac ako 50 predajní so širokou ponukou elektrospotrebičov a ich doplnkov naozaj pre každého.

Elektro pre každého

Či už sa chystáte zariaďovať úplne novú domácnosť, kúpiť vianočný či narodeninový darček pre člena rodiny, alebo len vymeniť starý spotrebič za nový, Planeo vám bude skvelým pomocníkom. Vysoko školený personál vám ochotne a odborne poradí vo všetkých vašich otázkach a prípadných neistotách. Široký sortiment týchto špecializovaných predajní tvoria domáce spotrebiče, vstavané i voľne stojace, kuchynské roboty, kávovary, žehličky, mixéry, spotrebná elektronika, domáce kiná, fotoaparáty, televízory, DVD prehrávače, výpočtová technika, ako napríklad notebooky, monitory, stolné počítače či mobilné telefóny. Nech sú vaše požiadavky a priania akékoľvek s istotou vám vieme povedať, že v Planeo Elektro nájdete presne to, čo hľadáte. Každý mesiac si môžete prehliadnuť akčný leták či preskúmať elektro world na stránke e-shopu. V ich sortimente narazíte na tieto známe značky: Bosch, Asus, Beko, Zanussi, Philips, Motorola, Panasonic, Nikon, Toshiba, Electrolux, Hoover, Rowenta, Daewoo, Samsung, Sencor a mnohé ďalšie.

Kvalitné služby pre svojich zákazníkov

Spoločnosť Planeo Elektro ponúka svojim zákazníkom len tie prvotriedne služby. Hlavnou prioritou spoločnosti je uspokojiť potreby svojich spotrebiteľov a budovať si tak skupinu stálych a verných zákazníkov. Pri nákupe v Planeo môžete využiť veľké množstvo výhod, ktoré ponúkajú, patrí medzi ne napríklad bezpečná doprava až ku vám domov, okamžitá výmena tovaru, predĺžená záruka či záručný servis. Ak sa chystáte nakúpiť do vašej domácnosti väčšie množstvo spotrebičov alebo ste sa rozhodli pre modernizáciu domova, avšak výdavky by priveľmi zaťažili váš finančný rozpočet, spoľahnite sa na nákup tovaru na splátky, ktorý vám umožní nákup nového spotrebiča prakticky kedykoľvek. Veľký dôraz kladú v spoločnosti Planeo aj na spoločenské hodnoty a na ochranu životného prostredia, vďaka čomu môžete využiť ekologickú likvidáciu a zbaviť sa starého a nepotrebného elektro odpadu. Ak patríte medzi náročnejších zákazníkov a neuspokojíte sa s ponukou a zľavami v aktuálnych letákoch, skvelou možnosťou je tiež Planeo karta. Predstavuje vernostný program, ktorý vytvára nové a hodnotnejšie ponuky tovarov pre svojich členov. Možností, ako nakúpiť skutočne výhodne je niekoľko, a tak zostáva už len na vás, ktorú si vyberiete.

Prehľad obchodov s akciovými letákmi