okay elektro - logo.png

Akciové letáky OKAY elektro

Najväčší predajca TV a veľkých spotrebičov

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(24 Recenzií)

O spoločnosti Okay

Spoločnosť Okay Elektro sa už od svojho založenia veľmi dynamicky vyvíjala a stala sa najúspešnejšou spoločnosťou v oblasti predaja elektroniky. Založená bola v roku 1994 v Českej republike a na slovenský trh vstúpila v roku 2002. Aktuálne teda pôsobí v 2 krajinách a celkovo majú zákazníci možnosť nakupovať vo viac ako 120 predajniach. Na Slovensku môžete nakupovať napríklad v Okay predajniach v Bratislave, Trnave, Žiline, Prievidzi či v Košiciach. Všetky informácie potrebné pre zákazníkov vrátane otváracích hodín či predajní, nájdete v aktuálnom letáku, ktorý myslí na všetky zákaznícke potreby. Počas svojej takmer 20 ročnej existencie na slovenskom trhu si vybudovala povesť férového predajcu a stala sa najväčším predajcom TV a veľkých spotrebičov.

Okay – elektro a nábytok pre každého

Vysoko školený personál, obrovská sieť predajní či prehľadný e-shop, to všetko naznačuje dobrý prístup ku svojim zákazníkom. Nesmú chýbať ani špeciálne ponuky na akciový tovar, o ktorých sa dozviete z aktuálnych letákov. Výhodné ponuky sa však rýchlo míňajú, preto dlho neváhajte. Okay Elektro patrí medzi obľúbené elektro predajne, pretože tu vždy nakúpite za výhodné ceny. Garanciou pre zákazníkov sú kvalitné a overené produkty. Ponuka elektrospotrebičov sa skladá z nasledovných produktov:

  • mobilné telefóny,
  • televízory,
  • veľké spotrebiče,
  • malé spotrebiče
  • notebooky, herné konzoly, PC,
  • audio, video, foto,
  • smart elektro.

Ako určite viete, sortiment predajní Okay sa skladá nielen z elektroniky, ale aj z nábytku. Tento koncept sa napriek začiatočným pochybnostiam stal veľmi obľúbeným a dokonca veľmi vyhľadávaným. Zákazníci tak nakúpia všetko pre svoju domácnosť pod jednou strechou. V kategórií nábytku máte možnosť nakúpiť sedacie súpravy, postele, matrace a rošty, kuchyne a jedálne, nábytok do obývacích izieb, spálňový nábytok a doplnky do bytu. Toto je len malý výber toho, čo všetko v predajniach Okay Elektro objavíte. Pre väčšiu inšpiráciu si prezrite e-shop s kompletnou ponukou na stránke www.okay.sk alebo aktuálny Okay elektro leták s výhodnými zľavami.

Okay Elektro – všetko o nákupe

Spoločnosť Okay garantuje bezkonkurenčné ceny, o čom svedčí aj garancia najnižšej ceny. V prípade, ak nájdete produkt za nižšiu cenu u iného predajcu, bude vám vrátených až 110 % rozdielu ceny. Skvelou výhodou pri kúpe produktov v Okay je predĺžená záruka až na 5 rokov, vďaka čomu sa vyhnete neočakávaným chybám či opravám, ktoré za vás vyriešia priamo v Okay Elektro. Ak radi ušetríte, potom pravidelne sledujte Okay leták, ktorý zákazníkom prináša tie najvýhodnejšie ponuky a širokú paletu rôznych akcií či posezónnych výpredajov.

Prehľad obchodov s akciovými letákmi