nay - logo.png

Akciové letáky NAY

Žijeme technikou

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(52 Recenzií)

O spoločnosti NAY

Spoločnosť NAY, a. s. je dnes najväčším maloobchodom v oblasti predaja elektroniky na Slovensku. Spoločnosť sa na trh dostala na začiatku 90. rokov 20. storočia a odvtedy patrí k najväčším predajcom elektroniky nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe. Prelomovým rokom v podnikaní spoločnosti bol rok 1998, kedy sa začali vytvárať veľkoplošné predajne v stredoeurópskom regióne pod značkou NAY Elektrodom. V súčasnosti môžete nakupovať elektroniku v 38 predajniach NAY na Slovensku a v 19 predajniach v Českej republike.

Mimoriadne veľký sortiment elektroniky pod jednou strechou

Maximálny výber produktov a služieb pre celú domácnosť. Toto všetko Vám zaručí nákup v NAY Elektro. Či už si vyberáte konkrétny spotrebič, alebo kompletne zariaďujete novú domácnosť, Nay bude skvelým pomocníkom. Inšpirovať sa môžete v akčnom letáku, kde nájdete aktuálne zľavy a výpredaje.

Pre rýchlejší a prehľadnejší nákup je elektronika usporiadaná do niekoľkých kategórií:

  • Smart home – inteligentné domáce spotrebiče, zdravotechnika, smart hodinky a telefóny,
  • TV, video, foto, audio – televízna technika, kamery, fotoaparáty, GPS navigácie, káble a príslušenstvo,
  • mobily, notebooky, tablety – smartfóny, príslušenstvo, meteostanice, smart hodinky, herné konzoly, tlačiarne, médiá a pamäť,
  • veľké spotrebiče – chladničky, práčky, sušičky, umývačky riadu, digestory, kuchynské vybavenie, rúry, mikrovlnky,
  • malé spotrebiče – vysávače, žehličky, šijacie stroje, kávovary, hriankovače, masážne prístroje, pánske a dámske strojčeky, fény,
  • záhrada, šport a hobby – kosačky, čerpadlá, kultivátory, vŕtačky, píly, záhradný nábytok a grily, svietidlá, adaptéry, nabíjačky, doplnky a príslušenstvo pre kemping, fitness, letnú sezónu, bazény a pod.

Pre viac NAY noviniek si môžete kliknúť na aktuálny online leták, kde sa dozviete o výhodných ponukách a zľavách. Kompletný sortiment spolu s akciovými produktami nájdete tiež na stránke Nay.sk.

Ocenenia spoločnosti ako známka kvality

Predajca elektroniky NAY získal počas svojej existencie veľké množstvo ocenení. O úspechu spoločnosti napovedá napríklad ocenenie Podnikateľ roka, Zlatý dukát či Trend Firma roka. V roku 2020 získala firma už po 8-krát ocenenie Superbrands Awards za dlhodobú kvalitu svojich výrobkov a služieb.

Doplnkové služby – aby boli zákazníci spokojní

Jednou z doplnkových extra služieb, ktorú NAY ponúka zákazníkom je možnosť predĺženia záruky takmer na všetky spotrebiče, a to až na 5 rokov. Všetko vybavíte jedným klikom online alebo pri nákupe v predajni. Ďalšou výhodou, ktorú NAY Elektro ponúka je služba Paušál na istotu. Vy získate techniku podľa vašich predstáv, a my sa Vám o ňu budeme starať. Dostanete tak kompletnú starostlivosť, krytie voči náhodnému poškodeniu, a takisto aj zľavy na doručenie a inštaláciu tovaru. Objednali ste si novú umývačku, práčku či klimatizáciu a neviete ako ju zapojíte? V NAY máte v cene dopravy zahrnutú aj inštaláciu, bez toho, aby ste zaplatili niečo navyše. S ochotou a radosťou Vám poradíme, techniku vybalíme a pripojíme.