mobelix - logo.png

Akciové letáky Möbelix

Obchod s nábytkom a bytovými doplnkami

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(18 Recenzií)

Möbelix – viac o spoločnosti

Spoločnosť Möbelix pôsobí na trhu už viac ako 75 rokov a počas svojej existencie si získala srdcia stálych zákazníkov vo viacerých krajinách. Ide o spoločnosť, ktorá predstavuje maloobchodného predajcu nábytku a jej pôsobisko by sme dnes našli vo viac ako 320 pobočkách vo svete. Patrí pod medzinárodný koncern XXXLutz, ktorý sa neustále rozvíja veľkou rýchlosťou. Predajne nábytku Möbelix nájdete okrem Slovenskej a Českej republiky, aj v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku, Švédsku, Francúzsku či Chorvátsku. V súčasnosti môžu zákazníci na Slovensku nakupovať v týchto 9 predajniach: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Košice, Prešov, Trenčín, Levice, Dunajská Streda a Senica. Okrem kamenných predajní môžete nakupovať v Möbelix e-shope, ktorý vám zaistí rýchly, pohodlný a nenáročný nákup.

Kvalitný nábytok a štýlové bytové doplnky

Möbelix patrí medzi jeden z najväčších a najobľúbenejších nábytkárskych obchodov na Slovensku. Tak ako každé dobré nábytkárstvo, aj Möbelix ponúka nábytok a doplnky pre zariadenie každej miestnosti v domácnosti od spálne, obývačky, kuchyne, jedálne, kúpeľne, pracovne, detskej izby až po vybavenie záhrady. Heslom spoločnosti je „V strede každého diania stojí zákazník“, čo naozaj vyjadruje ochotu, odbornosť a priateľský prístup ku každému zákazníkovi. Máte v pláne kúpiť si nový kúsok nábytku či zútulniť váš domov bytovými doplnkami? Nechajte sa pravidelne zásobovať zaujímavými výpredajmi nábytku či zľavami, ktoré môžete nájsť v aktuálnom letáku. Okrem Möbelix letáku môžete využiť aj e-shop s nábytkom, ktorý nájdete na www.mobelix.sk. Sortiment výrobkov je veľmi prehľadne zotriedený a na výber máte tieto kategórie:

  • obývacie izby – obývacie steny, sedacie súpravy, kreslá, stolíky, sektorový nábytok,
  • kuchyne – kuchynské linky, skrinky, bloky, spotrebiče, príslušenstvo a vybavenie,
  • spálne – postele, matrace, šatníkové skrine, spálňové zostavy,
  • jedálne – stoly, stoličky, jedálenské sety,
  • detské izby – nábytok pre deti a mládež, vybavenie pre bábätká, detské matrace,
  • kúpeľne – kúpeľňové batérie, nábytok, doplnky do kúpeľne i na wc,
  • pracovňa a kancelária – písacie stoly, kancelárske stoličky a nábytok a iné.

A to rozhodne nie je všetko. Okrem nábytku, Möbelix ponúka aj vybavenie a doplnky pre varenie a stolovanie, textil do domácnosti, lampy a svetlá, bytové dekorácie, elektrospotrebiče či záhradný nábytok. O ďalšom sortimente sa dozviete z letákov uverejnených aj na našom webe. Za zmienku stojí aj blog o bývaní, ktorý vám ponúkne nové trendy v oblasti bývania, a tiež tipy a triky do domácnosti. Ak si neviete poradiť s novou kuchyňou, určite využite online 3D plánovač kuchýň, ktorý vám zadarmo umožní zrealizovať vaše predstavy.

Möbelix je predajca nábytku, ktorý vám prináša prakticky neobmedzené možnosti. No tak využite túto šancu, prezrite si internetový e-shop či aktuálny Möbelix leták a vaša domácnosť sa novým kúskom určite poteší.

Ďalšie letáky

Akciové letáky SCONTO Nábytok od 28.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky SCONTO Nábytok
skončené
Akciové letáky SCONTO Nábytok od 03.03.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky SCONTO Nábytok
skončené
Akciové letáky Mountfield od 25.02.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 14.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 22.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 27.02.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Ikea od 01.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Ikea
skončené
Akciové letáky Ikea od 01.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Ikea
skončené