martinus-logo.png

Akciové letáky Martinus

Najväčšie internetové kníhkupectvo

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(22 Recenzií)

Martinus – najväčšie internetové kníhkupectvo

Príbeh kníhkupectva Martinus sa začal písať už v roku 1990, kedy sa bratia Santusovci z Martina, rozhodli založiť malé kníhkupectvo. V tých časoch išlo o jedno z prvých súkromných kníhkupectiev na našom území. Začínali v naozaj skromných pomeroch s drobnými priestormi a knihy si vozili sami. Kníhkupectvo postupne rástlo a zväčšovalo aj svoje priestory. Jedným z nových priestorov sa stala aj budova na martinskej pešej zóne, kde kníhkupectvo Martinus sídli dodnes. V súčasnosti môžete ďalšie predajne Martinus nájsť okrem rodného Martina, aj v Bratislave, Nitre, Lučenci, Poprade, Žiline či Považskej Bystrici. Významným míľnikom v histórií spoločnosti Martinus bol rok 2000, kedy sa rozhodli pre internetové kníhkupectvo a sprístupnili tak knihy naozaj všetkým. Kompletnú ponuku kníh a vašich obľúbených autorov si môžete aj dnes pozrieť na stránke Martinus.sk.

Martinus – pre tých, čo milujú knihy

Prečo práve kníhkupectvo Martinus? Spoločnosť je najväčším internetovým kníhkupectvom v Slovenskej republike, a preto pri hľadaní želanej knihy nemusíte mať obavy, že by titul bol náhodou nedostupný. V skutočnosti majú vo svojej ponuke viac ako 200-tisíc titulov, ktoré vám vedia ponúknuť za naozaj výhodné ceny. V kníhkupectve Martinus sa snažia o to, aby ste mali z nakupovania ten najlepší zážitok a naplno si vychutnali atmosféru skutočnej knižnice. Ak chcete pri kúpe knihy okúsiť dokonalé pohodlie, vychutnajte si kávu v kaviarni Foxford s knihou v ruke. Internetové kníhkupectvo ponúka na svojich pultoch a v e-shope nasledovné kategórie kníh:

  • beletria – slovenská a česká próza, detektívky, drámy, literatúra faktu, novely a poviedky, romány, poézia, komiksy,
  • náučná a odborná literatúra – knihy z oblasti ekonomiky, medicíny či prírodných vied, motivačná literatúra, knihy o zdravom životnom štýle,
  • literatúra pre deti – beletria, sci-fi, fantasy, omaľovánky, hlavolamy, náučné knihy,
  • kuchárky – národné kuchyne, pečenie a sladkosti, zdravá kuchyňa, osobnosti kuchyne, grilovanie a dusenie, nápoje,
  • cudzojazyčná literatúra – dvojjazyčné vydania, literatúra anglická, nemecká, francúzska, ruská a španielska,
  • učebnice a slovníky – encyklopédie, jazykové učebnice, jazykové slovníky, školské učebnice,
  • mapy a cestovanie – mapy, atlasy, turistickí sprievodcovia a iné.

Ak patríte k milovníkom kníh, ktorí s radosťou dopĺňajú nové tituly do svojej knižnice, potom ste na správnej adrese a v kníhkupectve Martinus nájdete všetky obľúbené tituly. Buďte stále informovaní o knižných hitoch a najnovších bestselleroch, prostredníctvom letáku Martinus, ktorý vás bude pravidelne inšpirovať o novinkách na trhu. Vďaka aktuálnemu letáku na našom webe a e-shopu, ktorý nájdete na stránke www.martinus.sk získate stály prehľad o novinkách v literatúre. Aby boli zákazníci na 100 % spokojní, Martinus im okrem obrovského sortimentu kníh ponúka aj maličkosti k nákupu, knihomoľské tričká, rôzne zberateľské edície či zaujímavé súťaže.