klas - logo.png

Akciové letáky Klas

Potraviny klas - Radosť nakupovať

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(24 Recenzií)
Akciové letáky Klas
skončené

Potraviny Klas

Potraviny Klas si vybudovali za svoju existenciu veľmi dobré meno na trhu a tvoria regionálnu sieť potravín v Košiciach a okolí, taktiež v Poprade a Spišskej Novej Vsi. Táto potravinová sieť má viaceré kamenné prevádzky, niektoré vo forme menších lokálnych obchodníkov, iné formou veľkých supermarketov. Sieť pôsobí na trhu od roku 1996 a v súčasnosti môžete navštíviť supermarket Košice – Ťahanovce či inú prevádzku v okolí.

Čím sú potraviny Klas výnimočné? Svojím prístupom sa snažia o mimoriadne priateľský a rodinný prístup. Svoj sortiment zameriavajú hlavne na kvalitné mäso a mäsové výrobky, a taktiež čerstvú zeleninu a ovocie od lokálnych farmárov. Mäso dodávajú výhradne so slovenským pôvodom, o čom svedčí aj ich rodinná firma Staromestská Mäsiareň. Aj táto predajňa potravín sa snaží čo najviac priblížiť k svojim zákazníkom, preto im každý deň prináša nové zľavy až do výšky 40 %, o čom sa môžete bezpochyby presvedčiť v aktuálnom letáku.

Rýchlo a pohodlne – z pohodlia domova

Jedným z hlavných cieľov firmy ako sa maximálne prispôsobiť svojim zákazníkom bol aj koncept vytvorenia online nakupovania. Ich heslom je jednoduché nakupovanie kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak nemáte vo svojom voľnom čase dostatok priestoru na nakupovanie, nelámte si hlavu. Potraviny Klas vytvorili skvelú zákaznícku službu – online nákup potravín a rýchle doručenie ku Vám domov. Predajca dokonca garantuje najrýchlejšie dodanie potravín – v Košiciach už od 3 hodín. Stačí si pozrieť aktuálny online leták, ktorý nájdete na Iklas.sk a objednávať môžete okamžite z pohodlia Vášho domova. Nakupovanie nikdy nebolo jednoduchšie!

Skutočná kvalita od lokálnych farmárov

Snahou spoločnosti Klas je spolupracovať s poctivými slovenskými farmármi, ktorých kvalitné výrobky sa na pultoch tešia skutočnej obľube. Mäso a ďalšie produkty ponúkané v predajniach sú bez alergénov, prídavných látok a bez lepku.

Pýtate sa, čo všetko u nich nájdete v ponuke? Klas ponúka takpovediac všetky druhy čerstvých, ako aj trvanlivých výrobkov, mäso a spracované výrobky z neho, mliečne výrobky, slané i sladké maškrty a mnoho ďalšieho. O pestrom sortimente Vás presvedčí aj akciový leták Klas, kde sa dozviete o všetkých zľavách a výhodných ponukách. Súčasťou prevádzok je takisto aj nepotravinový tovar, predovšetkým základná drogéria, hygienické potreby a všetko potrebné pre čistotu a poriadok vo Vašej domácnosti.

Ak je pre Vás skutočná kvalita a čerstvosť na prvom mieste, potom neváhajte využiť nákup v potravinách Klas. Či už budete nakupovať online, alebo predajňu navštívite osobne, prajeme Vám priateľský zákaznícky prístup a príjemné nakupovanie.

Ďalšie letáky

Akciové letáky Lidl
Ostáva 256 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 30 dní.
Akciové letáky Lidl
Ostáva 6 dní.
Akciové letáky Kaufland
Ostáva 2 dní.
Akciové letáky Billa
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Tesco
Ostáva 1 dní.
Akciové letáky Lidl
skončené