Hornbach-logo.png

Akciové letáky Hornbach

S nami to zvládnete

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(23 Recenzií)

O spoločnosti Hornbach

Spoločnosť Hornbach bola založená v roku 1968 ako prvý obchod v Európe, ktorý ponúkal pod jednou strechou tovar pre stavbu aj záhradu. Počiatky vzniku spoločnosti môžeme hľadať už v roku 1877, kedy bol založený menší remeselný podnik, ktorý sa postupne dedil. Podnik sa časom vyvíjal a dnes môžeme nájsť jeho pobočky v 9 krajinách Európy, okrem iného aj na Slovensku, v Českej republike či v susednom Rakúsku. Koncern Hornbach v súčasnosti zamestnáva približne 16 000 zamestnancov a po Európe má vytvorených 154 veľkoplošných predajní. Na Slovensku bola prvá predajňa Hornbach otvorená v roku 2004 v Bratislave. Dnes nájdete predajne v Bratislave – Ružinove, Devínskej Novej Vsi, Košiciach a Prešove. Hornbach sa o svojich zákazníkov príkladne stará, o čom svedčí obrovský e-shop, Hornbach katalógy, ktoré garantujú minimálne ceny alebo aj kúpeľňové a kuchynské centrum, ktoré ponúka pomoc svojim zákazníkom.

Hornbach sortiment

Tak, ako zákazníci Hornbachu majú vysoko profesionálne nároky na rekonštrukciu a prestavbu svojich domovov, tak aj spoločnosť Hornbach vysoko dbá na kvalitu. To, že ponúkaný sortiment je skutočne obrovský, ste si určite všimli po prezretí e-shopu na stránke www.hornbach.sk, alebo prelistovaním Hornbach letákov. Sortiment v kamenných predajniach ako aj v online obchode nájdete rozdelený na určité kategórie, ako napríklad:

  • podlahy, obklady a dlažby,
  • náradie, stroje, dielňa,
  • stavebniny, drevo, okná a dvere,
  • svietidlá a elektro,
  • kúpeľňa a sanitárne vybavenie,
  • kuchyňa,
  • krby, radiátory a klimatizácie,
  • železiarstvo,
  • zoo a akvaristika,
  • záhrada.

Vo veľkoplošných predajniach Hornbach nájdete ešte oveľa viac. Pre kompletnú ponuku tovaru si prezrite Hornbach katalógy, ktoré sú častokrát tematicky zamerané na určitú časť domácnosti, ako napríklad katalóg zameraný na kuchyne a nové kuchynské trendy.

Využite všetky výhody nákupu v Hornbach

Pre zaistenie rýchleho a pohodlného nákupu môžete nakúpiť v Hornbach online a tovar vám bude doručený priamo pred dvere. Stačí vyplniť online objednávkový formulár na stránke e-shopu. Ak sa chcete uistiť, že tovar, o ktorý máte záujem naozaj majú v predajni, využite rezerváciu tovaru a následné vyzdvihnutie. V Hornbach sa o vás príkladne postarajú, ak snívate o dokonalej kuchyni či kúpeľni, využite Hornbach poradenstvo, plánovanie i montáž. Samozrejmosťou je aj rezanie dreva podľa požiadaviek zákazníka či miešanie farieb podľa vášho vysnívaného odtieňa. O všetkých službách sa môžete informovať na stránke Hornbach.sk. Ak plánujete renovovať či zveľaďovať vašu domácnosť či záhradu, potom určite načerpajte užitočné rady a inšpirácie prostredníctvom Hornbach katalógov, kde objavíte mnohé výhodné ponuky a zaujímavé nápady.

Ďalšie letáky

Akciové letáky JYSK
Ostáva 9 dní.
Akciové letáky JYSK
Ostáva 2 dní.
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené