dracik obchod - logo.png

Akciové letáky Dráčik

Najväčší predajca hračiek na Slovensku

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(12 Recenzií)

Dráčik – kráľovstvo hračiek

Maloobchodná sieť s hračkami Dráčik sa stala najväčším predajcom hračiek na slovenskom trhu, na ktorom pôsobí už od roku 1991. Nájdete u nás približne 80 predajní, ktoré sú strategicky rozmiestnené v každom väčšom meste či nákupnom centre. Nájdete ich napríklad v Trnave, Bratislave, Martine, Trenčíne, Košiciach, Žiline či Zvolene. Spoločnosť sa skutočne rýchlym tempom vyvíja i v Čechách, čím sa snaží byť dostupná čoraz väčšiemu okruhu zákazníkov. Už po prelistovaní Dráčik letáku zistíte, že ponúkajú hračky doslova od výmyslu sveta. Nielen akčný leták, ale aj katalóg či e-shop sa môžu stať zdrojom vašej inšpirácie a námetov.

Smiech, zábava a nekončiaca fantázia

Pri vstupe do predajní Dráčik sa rozžiaria oči nielen deťom, ale aj dospelým. Môžete tu zažiť návrat do detských čias. Dráčik predajne ponúkajú značkové hračky od svetoznámych výrobcov, čo značí skutočne vysokú kvalitu a funkčnosť. Spokojnosť zákazníka je teda na prvom mieste. Dráčik je častokrát prvou voľbou rodičov, ktorí hľadajú darček na narodeniny pre svoje ratolesti, starých rodičov, ktorí chcú svojich vnúčikov prekvapiť pod vianočným stromčekom, či rodinných známych a priateľov, ktorí sa chcú zabaviť a siahajú po spoločenských hrách. Hľadáte inšpiráciu na nové hračky či hry pre dievčatá, chlapcov alebo tých najmenších? Toto všetko môžete nájsť v ich sortimente:

 • bábiky, modelky, Barbie, česacie hlavy, bábätká,
 • príslušenstvo pre bábiky – kočíky, domčeky, oblečenie, doplnky,
 • kuchynky, riady, spotrebiče, upratovacie súpravy,
 • dopravné prostriedky – autíčka, motorky, modely, vlaky, lode, garáže, autodráhy,
 • drevené hračky,
 • hudobné nástroje – karaoke, bicie, gitary, klavíry, flauty, bubny,
 • interaktívny a kreatívne hračky,
 • lego – Batman, City, Disney, Friends, Juniors, Star Wars, Super Heroes, Technic,
 • plyšové hračky a postavičky,
 • hračky pre najmenších – skladačky, hrazdy, kolotoče, chodítka, uspávacie hračky,
 • spoločenské hry, puzzle, stavebnice, zábavné predmety a iné.

Ak siahnete po aktuálnom Dráčik letáku, sami sa presvedčíte o bohatom sortimente hračiek. Ak si neviete s výberom tej správnej hračky rady, kliknite na online obchod www.dracik.sk, kde nájdete prehľadne zoradené kategórie, skupiny hračiek pre chlapcov či dievčatá a dokonca aj rozdelenie hračiek podľa vekovej skupiny.

Dráčik predajne – splnené sny malých i veľkých

Poslaním každého dobrého hračkárstva je prinášať radosť, pocity šťastia a dobrosrdečný smiech pre vaše deti. Nemusíte však skrývať vaše hravé ja, pretože v Dráčik predajniach sa nájde zábava naozaj pre každého. Ak chcete získať inšpiráciu, prezrite si aktuálny leták, nový Dráčik katalóg alebo sa prihláste na odber newslettra, ktorý vás bude informovať o všetkých novinkách zo sveta hračiek.  

Využite príležitosť, navštívte kamenný či internetový obchod Dráčik a vyberte presne to, po čom vaše srdce túži. Spoločné rodinné chvíle či veselé stretnutia s priateľmi sa odteraz premenia na veľkú zábavu.