dr max - logo.png

Akciové letáky Dr. Max

Lekáreň prvej voľby

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(11 Recenzií)

Dr. Max – lekáreň prvej voľby

Lekáreň Dr. Max pôsobí na našom trhu od roku 2006 a počas tohto obdobia sa na Slovensku vypracovala na lídrov spomedzi všetkých lekární. Lekárne Dr. Max patria pod materskú firmu Mirakl, a. s., ktorá ich spravuje. V súčasnosti nájdeme na trhu viac než 320 pobočiek, ktoré svojim zákazníkom poskytujú profesionálny prístup. Okrem toho môžete nakupovať aj v internetovej lekárni, ktorú nájdete na stránke www.drmax.sk. Okrem Slovenskej republiky pôsobí spoločnosť Dr. Max aj v ďalších krajinách a nájsť ju môžeme napríklad v Českej republike, Poľsku, Srbsku, Rumunsku či v Taliansku. Lekárne Dr. Max patria pod skupinu Penta Investments a dnes majú aktívne pôsobisko hlavne v oblasti strednej a východnej Európy. Dr. Max ponúka dlhodobo nízke ceny liekov, ich doplatkov, a tiež ďalšieho sortimentu voľno predajných liekov a výživových doplnkov. Ak chcete byť o nízkych cenách pravidelne informovaní, sledujte aktuálny Dr. Max leták, ktorý vás vždy upozorní na atraktívne zľavy a zvýhodnené balenia liekov. Ak sa vám nepodarilo nájsť želaný produkt v akčnom letáku, jednoducho si kliknite na stránku lekárne www.drmax.sk, kde nájdete kompletné portfólio výrobkov lekárne.

Sortiment lekární Dr. Max

Lekáreň Dr. Max sa rozhodla, že chce ponúkať svojim zákazníkom len to najlepšie, a preto začala od roku 2011 vyvíjať vlastnú značku produktov, ktoré poskytujú tú najvyššiu kvalitu. Svojim zákazníkom tak môže ponúkať štandardné aj nadštandardné výrobky za priaznivé ceny. Pri listovaní letáku Dr. Max si môžete všimnúť v sortimente až niekoľko stoviek druhov výrobkov vlastnej značky. Pod značkou Dr. Max dnes objavíte lieky, zdravotnícke pomôcky, doplnky stravy, kvalitnú kozmetiku či produkty starostlivosti o zuby. Dodávateľov surovín si spoločnosť vyberá sama po dôkladnom preverení, čím skutočne ručí za prvotriednu kvalitu svojich výrobkov. V lekárňach Dr. Max však okrem bežných liekov, voľnopredajných či na predpis, objavíte aj veľké portfólio kvalitnej kozmetiky. V súčasnosti patria medzi jedny z najobľúbenejších kozmetických značiek značky Equilibria a Nuance. Skvelou voľbou je aj francúzska dermokozmetiky Uriage, ktorú kúpite výhradne v predajniach Dr. Max alebo v ich e-shope.

Prečo je prvou voľbou zákazníkov práve lekáreň Dr. Max?

Na Slovensku nájdete viac než 320 lekární Dr. Max, čo znamená, že je to snáď najdostupnejšia sieť lekární na našom území. Otváracie hodiny lekární sú každý deň minimálne 12 hodín, a to aj cez víkendy, fungujú teda plných 7 dní v týždni. Snahou spoločnosti Dr. Max je priniesť svojim zákazníkom dlhodobo nízke ceny na voľno predajné lieky a poskytovať aj zľavy z doplatkov za lieky. Všetky výhodné ponuky a zákaznícke bonusy môžete sledovať pravidelne v aktuálnych letákoch Dr. Max. Pokiaľ preferujete rýchly a jednoduchý nákup z pohodlia vášho domova, potom využite nákup cez e-shop Dr. Max. Výbornou možnosťou je aj Karta výhod Dr. Max, ktorá poskytuje pre zákazníkov dodatočnú zľavu. Zákaznícky program Dr. Max získal ocenenia za najlepší vernostní program na území strednej Európy. Zákazníci sú v sieti Dr. Max vždy na prvom mieste a ich maximálna spokojnosť je prioritou celej spoločnosti.