dm - logo.png

Akciové letáky DM Drogérie

Pre všetko, čím my sme

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(36 Recenzií)
Akciové letáky DM Drogérie od 01.03.2021 do 31.03.2021
Akciové letáky DM Drogérie
skončené

Vaša DM drogéria

Sieť DM drogérií je nadnárodný reťazec, ktorý bol založený v roku 1973 profesorom G. W. Wernerom. Ide o nemeckú spoločnosť, ktorá prišla na Slovensko v roku 1995, kedy bola založená prvá filiálka v Bratislave. Spoločnosť sa veľmi rýchlo uchytila na slovenskom trhu a svojím dynamickým vývojom sa stala jednotkou na trhu.

V súčasnosti patrí DM drogerie markt k jedným z najväčších drogériových sietí v strednej a juhovýchodnej Európe. Na Slovensku môžete nakupovať vo viac ako 150 predajniach, a takisto máte možnosť nakupovať online.

DM – vždy výhodne

DM drogéria sľubuje dlhodobo výhodné ceny, ktoré nie sú len súčasťou akciových ponúk, ale naopak, záruka dlhodobej kvality platí neobmedzene a neustále pre celý sortiment. O tom, že výhodné ceny nie sú len sľub, ale skutočnosť, si môžete spraviť prehľad v letáku DM Journal alebo na stránke drogérie Mojadm.sk.

DM patrí k top drogériám na trhu nielen kvôli kvalitným produktom, ale aj vďaka vynikajúcemu zákazníckemu prístupu. Prvotriedne služby DM predajní zabezpečuje vysokoškolený personál, ktorý tak odovzdáva svoje cenné skúsenosti zákazníkom. Okrem osobného poradenstva pri nákupe zažijete priateľskú a uvoľnenú atmosféru spojenú s obrovským množstvom drogériového tovaru. Nákup v DM drogérií je skrátka zážitok!

24 hodín denne, 7 dní v týždni – v DM môžete nakupovať naozaj kedykoľvek. Od roku 2018 môžu zákazníci využívať DM e-shop na stránke www.mojadm.sk. Pri nákupe online máte k dispozícií aj špeciálny rad produktov, ktoré sú exkluzívne dostupné len v e-shope. Online obchod spoločnosti DM sa teší veľkej obľube a každý mesiac ho navštívi viac ako pol milióna návštevníkov.

Tieto DM značky nájdete v ponuke

Ak sledujete aktuálny leták alebo DM Journal určite Vášmu oku neujde skutočnosť, že DM ponúka väčšie množstvo vlastných značiek. V súčasnosti môžete na pultoch objaviť viac ako 30 DM značiek, ktoré vynikajú svojou vysokou kvalitou. Pri nákupe máte možnosť vybrať si z nasledovných kategórií:

  • dekoratívna kozmetika,
  • starostlivosť o vlasy,
  • starostlivosť o telo,
  • vône,
  • domácnosť,
  • potreby pre deti a rodičov,
  • zdravie,
  • výživa a bio potraviny,
  • potreby pre domácich miláčikov.

Medzi najobľúbenejšie DM značky môžeme s určitosťou zaradiť výrobky značiek Balea, S.he stylezone, Dm Bio, Denkmit, Alverde Naturkosmetik, Dm Babylove, Trend It Up a mnohé ďalšie.

Spoľahnite sa, že vo Vašej DM drogérií vždy nakúpite jednoducho, pohodlne a najvýhodnejšie.

Ďalšie letáky

Akciové letáky 101 Drogerie od 03.03.2021 do 16.03.2021
Akciové letáky 101 Drogerie
skončené