dedra-logo.png

Akciové letáky Dedra

Jedinečné eko výrobky do domácnosti

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(11 Recenzií)

O spoločnosti Dedra

Vaša Dedra s. r. o. je pôvodom český výrobca, ktorý vyrába exkluzívnu bytovú kozmetiku. Svoju históriu začala spoločnosť Dedra písať už v roku 1995 a jej pôsobisko nájdeme na českom a slovenskom trhu. Zákazníci majú možnosť nakupovať prostredníctvom aktuálnych Dedra katalógov so širokou ponukou výrobkov alebo priamo v e-shope na Dedra.sk. Spoločnosť sa zameriava na predaj skutočne ekologickej kozmetiky pre domácnosť. Dedra ponúka bezkonkurenčné výrobky, a to svojimi cenami i kvalitou a zároveň jej sortiment tradičných, ako aj špeciálnych kozmetických prípravkov a prostriedkov je najširší na trhu.

Sortiment Dedra – ekológia na prvom mieste

Okrem internetového obchodu sprostredkuje spoločnosť Dedra aj katalógový predaj prostredníctvom Dedra poradkýň. Tie sú vždy milé a ochotné Vám poradiť a podať odborné informácie o kvalite či zložení produktov. Hlavným poslaním spoločnosti Dedra je brať ohľad na ochranu životného prostredia a dbať predovšetkým na ekológiu. O tom, že sú ich výrobky ekologické a priaznivé k životnému prostrediu svedčí aj fakt, že všetky výrobky produktového radu Dedra Innovations sa vyrábajú bez chlóru, perbonátov a formaldehydu. Tieto látky patria medzi agresívne škodlivé zložky, znečisťovateľov odpadových vôd a v neposlednom rade poškodzujú sliznice človeka svojim dráždivým zápachom. Produkty Dedra sú rovnako aj bez fosfátov, predávajú sa v odľahčených PET fľašiach a nikdy neboli testované na zvieratách. Dedra však ponúka oveľa viac pre vašu domácnosť, nájdete tu výrobky od kvalitnej bytovej kozmetiky až po dekorácie a doplnky do bytu. Sortiment Dedra zahŕňa nasledovné kategórie:

  • eko drogéria – prípravky do domácnosti, produkty na pranie či starostlivosť o bielizeň,
  • eko kozmetika – starostlivosť o ruky a telo, produkty určené na vlasy a pleť, starostlivosť o zuby, kozmetika pre pánov,
  • domácnosť – patria sem pomocníci na upratovanie, umývanie riadu, pranie, sušenie či žehlenie bielizne,
  • bytový textil – posteľná bielizeň, poťahy, obrusy, záclony a závesy, koberce, pamäťová pena, deky, uteráky,
  • dekorácie – dekoračné kvety a kamene, nástenné obrazy, úložné systémy, svietniky, aromalampy,
  • sezónne dekorácie – dekorácie na Veľkú noc, Vianoce, Halloween, jesenné dekorácie,
  • produkty pre deti – oblečenie, kostýmy na karneval, školské potreby, hračky, textilné hračky a doplnky,
  • módne doplnky – kabelky, opasky, peňaženky, bižutéria, slnečné okuliare, cestovné kufre, doplnky do vlasov,
  • autokozmetika a doplnky do auta,
  • oblečenie a móda – dámske a pánske oblečenie.

Ako nakupovať produkty Dedra čo najvýhodnejšie?

Ak by ste radi nakupovali kvalitnú ekologickú kozmetiku či ďalšie vybavenie do domácnosti so zľavami, jednou z možností je zaregistrovať sa v klube Dedra, čím získate zľavu na nákup a darček k prvej objednávke. Nakupovať však môžete aj prostredníctvom aktuálnych Dedra katalógov cez poradkyňu alebo priamo od výrobcu. Okrem iného môžete tiež sledovať aktuálne zľavy a výpredaje priamo na stránke www.dedraeshop.sk. Ak chcete sledovať aktuálne zľavy a kompletnú ponuku Dedra výrobkov, potom sledujte najnovšie katalógy Dedra na našom webe a žiadna atraktívna cena či výhodná ponuka vám viac neujde.

Ďalšie letáky

Akciové letáky DM Drogérie od 01.03.2021 do 31.03.2021
Akciové letáky DM Drogérie
skončené
Akciové letáky 101 Drogerie od 03.03.2021 do 16.03.2021
Akciové letáky 101 Drogerie
skončené