dedra-logo.png

Akciové letáky Dedra

Jedinečné eko výrobky do domácnosti

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(11 Recenzií)

O spoločnosti Dedra

Vaša Dedra s. r. o. je pôvodom český výrobca, ktorý vyrába exkluzívnu bytovú kozmetiku. Svoju históriu začala spoločnosť Dedra písať už v roku 1995 a jej pôsobisko nájdeme na českom a slovenskom trhu. Zákazníci majú možnosť nakupovať prostredníctvom aktuálnych Dedra katalógov so širokou ponukou výrobkov alebo priamo v e-shope na Dedra.sk. Spoločnosť sa zameriava na predaj skutočne ekologickej kozmetiky pre domácnosť. Dedra ponúka bezkonkurenčné výrobky, a to svojimi cenami i kvalitou a zároveň jej sortiment tradičných, ako aj špeciálnych kozmetických prípravkov a prostriedkov je najširší na trhu.

Sortiment Dedra – ekológia na prvom mieste

Okrem internetového obchodu sprostredkuje spoločnosť Dedra aj katalógový predaj prostredníctvom Dedra poradkýň. Tie sú vždy milé a ochotné Vám poradiť a podať odborné informácie o kvalite či zložení produktov. Hlavným poslaním spoločnosti Dedra je brať ohľad na ochranu životného prostredia a dbať predovšetkým na ekológiu. O tom, že sú ich výrobky ekologické a priaznivé k životnému prostrediu svedčí aj fakt, že všetky výrobky produktového radu Dedra Innovations sa vyrábajú bez chlóru, perbonátov a formaldehydu. Tieto látky patria medzi agresívne škodlivé zložky, znečisťovateľov odpadových vôd a v neposlednom rade poškodzujú sliznice človeka svojim dráždivým zápachom. Produkty Dedra sú rovnako aj bez fosfátov, predávajú sa v odľahčených PET fľašiach a nikdy neboli testované na zvieratách. Dedra však ponúka oveľa viac pre vašu domácnosť, nájdete tu výrobky od kvalitnej bytovej kozmetiky až po dekorácie a doplnky do bytu. Sortiment Dedra zahŕňa nasledovné kategórie:

  • eko drogéria – prípravky do domácnosti, produkty na pranie či starostlivosť o bielizeň,
  • eko kozmetika – starostlivosť o ruky a telo, produkty určené na vlasy a pleť, starostlivosť o zuby, kozmetika pre pánov,
  • domácnosť – patria sem pomocníci na upratovanie, umývanie riadu, pranie, sušenie či žehlenie bielizne,
  • bytový textil – posteľná bielizeň, poťahy, obrusy, záclony a závesy, koberce, pamäťová pena, deky, uteráky,
  • dekorácie – dekoračné kvety a kamene, nástenné obrazy, úložné systémy, svietniky, aromalampy,
  • sezónne dekorácie – dekorácie na Veľkú noc, Vianoce, Halloween, jesenné dekorácie,
  • produkty pre deti – oblečenie, kostýmy na karneval, školské potreby, hračky, textilné hračky a doplnky,
  • módne doplnky – kabelky, opasky, peňaženky, bižutéria, slnečné okuliare, cestovné kufre, doplnky do vlasov,
  • autokozmetika a doplnky do auta,
  • oblečenie a móda – dámske a pánske oblečenie.

Ako nakupovať produkty Dedra čo najvýhodnejšie?

Ak by ste radi nakupovali kvalitnú ekologickú kozmetiku či ďalšie vybavenie do domácnosti so zľavami, jednou z možností je zaregistrovať sa v klube Dedra, čím získate zľavu na nákup a darček k prvej objednávke. Nakupovať však môžete aj prostredníctvom aktuálnych Dedra katalógov cez poradkyňu alebo priamo od výrobcu. Okrem iného môžete tiež sledovať aktuálne zľavy a výpredaje priamo na stránke www.dedraeshop.sk. Ak chcete sledovať aktuálne zľavy a kompletnú ponuku Dedra výrobkov, potom sledujte najnovšie katalógy Dedra na našom webe a žiadna atraktívna cena či výhodná ponuka vám viac neujde.

Ďalšie letáky

Akciové letáky DM Drogérie
skončené
Akciové letáky 101 Drogerie
skončené