decodom-logo.png

Akciové letáky Decodom

Moderné kuchyne a kvalitný nábytok

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(18 Recenzií)

Decodom – tradičný slovenský výrobca nábytku

Počiatky vzniku spoločnosti Decodom siahajú až do roku 1911, kedy bola blízko Topoľčian založená píla, ktorá spracovávala masívne drevo. Po druhej svetovej vojne boli začiatky výroby v každej oblasti ťažké, avšak podnik sa postupne vyvíjal až do roku 1958, kedy sa z neho vyprofiloval podnik s názvom Mier, ktorý vtedy patril k dvom najväčším výrobcom a predajcom nábytku v Československu. Tento kvalitný nábytok sa presadil aj v zahraničí a podnik sa rýchlo rozrastal. Na konci roku 1999 vznikla spoločnosť pod názvom Decodom, tak ako ju poznáme dnes. Prvá predajňa nábytku bola na Slovensku otvorená v roku 2000 a neskôr prišiel veľký úspech, keď v roku 2003 otvorili najväčšie kuchynské štúdio na našom území. V súčasnosti nájdeme na Slovensku celkovo 78 predajných miest a z toho 15 samostatných predajní Decodom. Nájsť ich môžete v mestách ako Trenčín, Žilina, Poprad, Prievidza, Nitra, Skalica či Topoľčany. Okrem kamenných predajní môžete slovenský nábytok Decodom nakupovať cez e-shop, ktorý nájdete na stránke www.decodom.sk. Decodom pre vás pripravuje aj skvelé ponuky a akcie, ktoré si môžete pozrieť na našom webe v letáku Decodom.

Slovenský nábytok Decodom

Decodom vyrába naozaj kvalitný nábytok nadväzujúci na nábytkárske tradície na Slovensku. Nábytok Decodom je už po desaťročia vyrábaný v Topoľčanoch, kde využívajú moderné technológie a inovatívne postupy výroby. Pri výbere materiálov na spracovanie nábytku dbajú predovšetkým na kvalitu a životnosť. Ak vás zaujíma, z čoho sa skladá ich výrobný sortiment, prinášame vám malú ukážku:

  • kuchyne – kuchyne na mieru, sektorové kuchyne, kuchynské linky, jedálenské stoly a stoličky, drezy, spotrebiče, pracovné dosky, vybavenie zásuviek,
  • spálne – spálňové zostavy, postele, šatníky, komody, spálňové programy, nočné stolíky, závesné police, zrkadlá, obliečky,
  • obývačky – obývačkové zostavy, skrinky na TV, vitríny, konferenčné stolíky, pohovky, taburetky, kreslá, obrazy, sedačky,
  • detské izby – zostavy, písacie stoly, komody, šatníky, sedacie vaky, postele, regály, detské matrace, nástenné police, pohovky,
  • predsiene – predsieňové zostavy a panely, komody, vešiaky, šatníky, skrinky na obuv, zrkadlá, predsieňové programy,
  • kancelárie – kancelárske stoličky a kreslá, písacie stoly, regály, kontajnery, jednacie stoly, doplnky, kancelársky nábytok.

Ak vás zaujíma kompletna ponuka nábytku, môžete si pozrieť internetový obchod na Decodom.sk alebo prelistovať Decodom leták s výhodnými ponukami a atraktívnymi cenami. Ak si zariaďujete domácnosť novými modelmi nábytku, potom sa nechajte inšpirovať aj Decodom katalógom, kde nájdete mnohé novinky a trendy zo sveta nábytku.

Nielen kvalitný nábytok, ale aj odborné služby

Prezreli ste si aktuálny leták a zatúžili ste po vysnívanej kuchyni? V nábytkárstve Decodom máte online plánovanie kuchyne zadarmo. Stačí si zistiť rozmery a vašu predstavu tak môžete zhmotniť a ihneď aj objednať. Kuchyne Decodom a kuchynské linky na mieru sa stali jedným z najobľúbenejších prvkov nábytku zákazníkov. Využiť môžete aj odborné poradenstvo v Decodom, ktoré vám pomôže s plánovaním interiéru ktorejkoľvek miestnosti či celej domácnosti. Súčasťou je aj spracovanie grafického návrhu a technickej dokumentácie. O ďalších službách, ako aj montáži nábytku či nákupe na splátky sa môžete informovať na stránke www.decodom.sk.

Ak vás láka myšlienka modernej domácnosti rozhodne si prezrite najnovšie Decodom letáky a nechajte sa inšpirovať katalógmi či priamo internetovým obchodom Decodom.

Ďalšie letáky

Akciové letáky JYSK
Ostáva 9 dní.
Akciové letáky JYSK
Ostáva 2 dní.
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené
Akciové letáky JYSK
skončené