decodom-logo.png

Akciové letáky Decodom

Moderné kuchyne a kvalitný nábytok

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(18 Recenzií)

Decodom – tradičný slovenský výrobca nábytku

Počiatky vzniku spoločnosti Decodom siahajú až do roku 1911, kedy bola blízko Topoľčian založená píla, ktorá spracovávala masívne drevo. Po druhej svetovej vojne boli začiatky výroby v každej oblasti ťažké, avšak podnik sa postupne vyvíjal až do roku 1958, kedy sa z neho vyprofiloval podnik s názvom Mier, ktorý vtedy patril k dvom najväčším výrobcom a predajcom nábytku v Československu. Tento kvalitný nábytok sa presadil aj v zahraničí a podnik sa rýchlo rozrastal. Na konci roku 1999 vznikla spoločnosť pod názvom Decodom, tak ako ju poznáme dnes. Prvá predajňa nábytku bola na Slovensku otvorená v roku 2000 a neskôr prišiel veľký úspech, keď v roku 2003 otvorili najväčšie kuchynské štúdio na našom území. V súčasnosti nájdeme na Slovensku celkovo 78 predajných miest a z toho 15 samostatných predajní Decodom. Nájsť ich môžete v mestách ako Trenčín, Žilina, Poprad, Prievidza, Nitra, Skalica či Topoľčany. Okrem kamenných predajní môžete slovenský nábytok Decodom nakupovať cez e-shop, ktorý nájdete na stránke www.decodom.sk. Decodom pre vás pripravuje aj skvelé ponuky a akcie, ktoré si môžete pozrieť na našom webe v letáku Decodom.

Slovenský nábytok Decodom

Decodom vyrába naozaj kvalitný nábytok nadväzujúci na nábytkárske tradície na Slovensku. Nábytok Decodom je už po desaťročia vyrábaný v Topoľčanoch, kde využívajú moderné technológie a inovatívne postupy výroby. Pri výbere materiálov na spracovanie nábytku dbajú predovšetkým na kvalitu a životnosť. Ak vás zaujíma, z čoho sa skladá ich výrobný sortiment, prinášame vám malú ukážku:

  • kuchyne – kuchyne na mieru, sektorové kuchyne, kuchynské linky, jedálenské stoly a stoličky, drezy, spotrebiče, pracovné dosky, vybavenie zásuviek,
  • spálne – spálňové zostavy, postele, šatníky, komody, spálňové programy, nočné stolíky, závesné police, zrkadlá, obliečky,
  • obývačky – obývačkové zostavy, skrinky na TV, vitríny, konferenčné stolíky, pohovky, taburetky, kreslá, obrazy, sedačky,
  • detské izby – zostavy, písacie stoly, komody, šatníky, sedacie vaky, postele, regály, detské matrace, nástenné police, pohovky,
  • predsiene – predsieňové zostavy a panely, komody, vešiaky, šatníky, skrinky na obuv, zrkadlá, predsieňové programy,
  • kancelárie – kancelárske stoličky a kreslá, písacie stoly, regály, kontajnery, jednacie stoly, doplnky, kancelársky nábytok.

Ak vás zaujíma kompletna ponuka nábytku, môžete si pozrieť internetový obchod na Decodom.sk alebo prelistovať Decodom leták s výhodnými ponukami a atraktívnymi cenami. Ak si zariaďujete domácnosť novými modelmi nábytku, potom sa nechajte inšpirovať aj Decodom katalógom, kde nájdete mnohé novinky a trendy zo sveta nábytku.

Nielen kvalitný nábytok, ale aj odborné služby

Prezreli ste si aktuálny leták a zatúžili ste po vysnívanej kuchyni? V nábytkárstve Decodom máte online plánovanie kuchyne zadarmo. Stačí si zistiť rozmery a vašu predstavu tak môžete zhmotniť a ihneď aj objednať. Kuchyne Decodom a kuchynské linky na mieru sa stali jedným z najobľúbenejších prvkov nábytku zákazníkov. Využiť môžete aj odborné poradenstvo v Decodom, ktoré vám pomôže s plánovaním interiéru ktorejkoľvek miestnosti či celej domácnosti. Súčasťou je aj spracovanie grafického návrhu a technickej dokumentácie. O ďalších službách, ako aj montáži nábytku či nákupe na splátky sa môžete informovať na stránke www.decodom.sk.

Ak vás láka myšlienka modernej domácnosti rozhodne si prezrite najnovšie Decodom letáky a nechajte sa inšpirovať katalógmi či priamo internetovým obchodom Decodom.

Ďalšie letáky

Akciové letáky SCONTO Nábytok od 28.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky SCONTO Nábytok
skončené
Akciové letáky SCONTO Nábytok od 03.03.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky SCONTO Nábytok
skončené
Akciové letáky Mountfield od 25.02.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 14.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 22.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Mountfield od 27.02.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Mountfield
skončené
Akciové letáky Ikea od 01.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Ikea
skončené
Akciové letáky Ikea od 01.01.2021 do 31.12.2021
Akciové letáky Ikea
skončené