coop - logo.png

Akciové letáky Coop jednota

Najlepšie domáce potraviny na každý deň

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(75 Recenzií)

O spoločnosti Coop Jednota Slovensko

Už v roku 1968 vznikol Slovenský zväz spotrebných družstiev, ktorý sa postupne profiloval, až v roku 2002 dostal obchodné meno Coop Jednota Slovensko. Coop Jednota patrí v súčasnosti medzi najstarší obchodný systém na Slovensku. Na Slovensku máte možnosť nakupovať vo viac ako 2 300 predajniach.

Víziou Coop Jednoty je udržať si pozíciu najväčšieho domáceho reťazca na trhu. Veľkou snahou spoločnosti je zostať predajcom potravín, ktorý ponúka na pultoch najvyšší podiel slovenských produktov. To, že ich snaha sa skutočne odráža v sortimente, si môžete overiť v aktuálnom letáku.

Fungovanie spoločnosti

Spoločnosť Coop Jednota funguje na trhu v 3 rôznych formách:

  • Tempo Supermarket – ide o tie najväčšie predajne s rozlohou nad 1 000 m2, ktoré ponúkajú veľmi široký sortiment potravín, a rovnako aj nepotravinového tovaru. Tieto predajne sa nachádzajú v mestách a tvoria približne 10 % celkových tržieb spoločnosti.
  • Supermarkety – majú stredne veľký sortiment a nachádzajú sa prevažne vo väčších obciach či mestách. V súčasnosti sa na trhu rozvíjajú najrýchlejšie. Tvoria viac ako polovicu z celkového obratu spoločnosti.
  • Potraviny – predstavujú najmenšiu formu obchodu nachádzajúcu sa najmä na sídliskách, malých mestách a na vidieku. Tvoria najväčší podiel prevádzok.

Kvalita – čerstvosť – slovenský pôvod – regionálnosť

Vďaka týmto 4 základným princípom, si spoločnosť Coop získala popredné miesto na slovenskom trhu. Vybudovať skvelú značku v očiach zákazníka sa im podarilo aj skrze vlastné značky, ktoré predstavujú naozajstnú kvalitu slovenského pôvodu. Ak si pozorne pozriete ich online leták, určite Vašim očiam neujdú produkty týchto značiek:

  • Tradičná kvalita – ide o pestrý výber produktov, z ktorých môžete vytvoriť celý nákup za naozaj prijateľné ceny.
  • Dobrá cena – značka ponúka potraviny na každodennú spotrebu, ale aj nepotravinový sortiment. Už svojím názvom napovedá, že ide o výrobky, pri ktorých je kladený najväčší dôraz na výhodnú cenu.
  • Mamičkine dobroty – tieto výrobky snáď netreba ani predstavovať. Kto by nepoznal z televíznych reklám známeho baču a honelníka? Charakter produktov pripomína domácu kuchyňu, lákavú chuť a tradície.
  • Junior – značka uspokojí aj ten najmaškrtnejší jazýček našich najmenších. Takisto ponúka rad výrobkov pre starostlivosť a hygienu o drobčekov.
  • Coop Premium – výrobky tej najvyššej kvality, no stále za výhodnú cenu.
  • Coop Domácnosť – produktový rad, ktorý sa postará o nečistotu a akýkoľvek neporiadok vo Vašej domácnosti.

Ak chcete, aby Vám neutiekla žiadna výhodná ponuka, sledujte aktuálny Coop Jednota leták online, časopis – mesačník Jednota a všetky informácie o najnovších zľavách a súťažiach.