bonprix-logo.png

Akciové letáky Bonprix

It´s me. Dámske, pánske a destské oblečenie

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(18 Recenzií)

Bonprix – viac o spoločnosti 

Medzinárodná spoločnosť Bonprix vznikla v roku 1986 v meste Hamburg a dnes je súčasťou koncernu Otto Group. Ide o odevný podnik, ktorého sortiment tvorí oblečenie pre dámy, pánov a deti. Významným míľnikom bol rok 1997 odkedy rozbehla spoločnosť svoj obchod aj na internete na stránke www.bonprix.sk. Internetový obchod Bonprix prináša spoločnosti viac ako 30 miliónov zákazníkov z takmer 30 krajín sveta. V súčasnosti pôsobí Bonprix najmä v európskych krajinách, ale takisto ho nájdeme aj v Severnej a Južnej Amerike. Okrem Slovenska podniká spoločnosť aj v Česku, Maďarsku, Belgicku, Švajčiarsku, Francúzsku či vo Veľkej Británii. Hlavnú ponuku sortimentu si môžete pozrieť v katalógoch Bonprix, ktoré nájdete na našom webe. Katalógy vychádzajú väčšinou sezónne a okrem nich máte počas celého roka možnosť pozrieť si aktuálne trendy online v e-shope Bonprix.

Bonprix – It´s me

Motto spoločnosti It´s me vyjadruje celkový prístup Bonprix ku svojim zákazníkom. Nehľadá vo svete módy žiadne ideály, ale považuje každú ženu za prirodzene krásnu, čo sa odráža aj v ich nových kolekciách. V sortimente Bonprix nájdete oblečenie pre ženy v každom veku a s každou veľkosťou, vďaka čomu sa stal verným partnerom naozaj pre každú dámu. Okrem dámskeho oblečenia a doplnkov tam nájdete aj módne inšpirácie pre mužov a deti. Prelistujte si aktuálny Bonprix katalóg online a určite zistíte, že Bonprix sa hodí pre celú rodinu. Módny sortiment spoločnosti Bonprix sa skladá z týchto kategórií: 

  • oblečenie a bielizeň pre ženy,
  • oblečenie pre mužov,
  • oblečenie – nadmerné veľkosti,
  • detské oblečenie,
  • udržateľná kolekcia,
  • módne doplnky,
  • obuv. 

Produktová škála Bonprix ponúka okrem oblečenia a módnych doplnkov aj sortiment bytových textílií, okenných dekorácií či doplnkov do kúpeľne. Tieto a mnohé ďalšie interiérové dekorácie si môžete pozrieť v Bonprix katalógu. Aktuálne katalógy nájdete pravidelne na našom webe alebo online na stránke Bonprix.sk

Klub Bonprix a ďalšie výhody 

Skvelou možnosťou ako nakupovať v Bonprix čo najvýhodnejšie je stať sa členom klubu. Všetci členovia klubu získavajú stálu zľavu vo výške 10 % na každú Bonprix objednávku. Výhody, ktoré získate ako člen klubu môžete takisto kombinovať s ďalšími zľavami. Najnovšie trendy a Bonprix novinky môžete okrem sledovania katalógu získať aj odberom newslettra, vďaka čomu dostanete prístup k ďalším zľavám a akciovým ponukám.