benulekaren - logo.png

Akciové letáky Benu Lekáreň

Urobte niečo pre seba

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(9 Recenzií)

Benu lekáreň – viac o spoločnosti

Sieť Benu lekární je v súčasnosti najväčšou lekárenskou sieťou v celej Európe. Lekáreň Benu neponúka len predaj a výdaj liekov, ale svojim zákazníkom ponúka individuálny prístup a komplexné poradenstvo, ktoré poskytujú vysoko kvalifikovaní odborníci. Veľkou snahou spoločnosti je, aby sa zákazníci cítili v ich predajniach príjemne, a preto v Benu lekárňach nájdete aj samoobslužnú zónu, kde sa môžete sami s produktami zoznámiť. V súčasnosti máte možnosť nakupovať v takmer 100 lekárňach po celom Slovensku, pobočky nájdete v každom meste, napríklad aj v Dolnom Kubíne, Galante, Humennom, Komárne, Košiciach, Malackách, Martine či v Trenčíne. Skvelou možnosťou je aj nákup cez internet, kde si nakúpite požadované výrobky rýchlo a jednoducho, z pohodlia domova a výrobky vám prinesú priamo k dverám. Benu lekáreň nájdete online na webovej stránke www.benulekaren.sk, kde si rovnako môžete pozrieť aj aktuálny leták so zaujímavými zľavami a výhodami.

Benu lekáreň – stabilná značka na lekárenskom trhu

Značka Benu sa usiluje o prozákaznícky orientovaný prístup ku svojim zákazníkom a prináša im tiež príjemné prostredie lekární, v ktorom sa cítia spokojne. Budovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov je ich skutočnou prioritou. V sortimente Benu produktov nájdeme napríklad aj tieto kategórie:

  • zdravie a lieky,
  • kozmetika a starostlivosť o telo,
  • matka a dieťa,
  • výživové doplnky,
  • zdravá výživa, čaje a bylinky,
  • zdravotnícke pomôcky,
  • veterinárne produkty.

Ďalšie produkty a zľavnené ponuky si môžete pozrieť v akčnom letáku. Ak navštívite e-shop Benu lekárne, určite veľmi oceníte kategóriu „Mám problém s“, kde nájdete prehľadne zoradené zdravotné problémy, ktoré vás môžu trápiť a k nim prislúchajúce výrobky na liečenie problému či odstránenie príznakov. Ak si nie ste svojimi zdravotnými indikáciami istý, obráťte sa na skutočných odborníkov. Benu lekáreň ponúka online službu Opýtajte sa lekárnika, kde môžete do detailov popísať váš problém, dokonca vložiť i fotografiu. Môžete si tak byť istý, že dostanete odbornú odpoveď od profesionálov.

Vernostný program a výhodný nákup

Starostlivosť o naše zdravie a krásu by mala byť vždy na prvom mieste. Ak sa chcete o seba príkladne starať, no súčasne nakupovať výhodne, sledujte každý mesiac aktuálny leták Benu lekárne, kde nájdete výhodné ponuky, darčeky k nákupu či rôzne bonusy pre zákazníkov. Skvelou voľbou je aj vernostná karta Benu, ktorú si môžete zaregistrovať v ktorejkoľvek kamennej predajni alebo priamo cez stránku benulekaren.sk. Vernostná karta funguje na princípe zbierania bodov za váš nákup, ktoré môžete následne využiť pri ďalšom nákupe. Okrem toho získate aj zľavu 2 € z doplatkov na lieky či iné výhody, ako napríklad extra body k vášmu sviatku. Byť zákazníkom Benu lekárne sa naozaj oplatí, pretože ich prístup dbá predovšetkým na maximálnu spokojnosť svojich zákazníkov.