asko - logo.png

Akciové letáky Asko nabytok

Pre váš domov

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(42 Recenzií)
Akciové letáky Asko nabytok
skončené
Akciové letáky Asko nabytok
Ostáva 8 dní.
Akciové letáky Asko nabytok
Ostáva 40 dní.

O spoločnosti Asko-nábytok

Už od roku 2006, kedy bola otvorená úplne prvá prevádzka v Nitre, patrí spoločnosť Asko-nábytok k najväčším predajcom nábytku na slovenskom trhu. V súčasnosti si môžete svoj vysnívaný nábytok do domácnosti zakúpiť v 8 predajniach na Slovensku.

Veľkou snahou spoločnosti je budovať si sieť zákazníkov, ktorí zostávajú nanajvýš spokojní ako so sortimentom, tak aj s komplexnými službami ponúkanými spoločnosťou. Cieľom je vybudovať si povesť prvotriedneho predajcu nábytku, a takisto si zachovať 1. miesto v internetovom obchode s nábytkom.

Kompletná ponuka služieb

Zo širokého sortimentu ponúkaného spoločnosťou Asko si zaručene vyberie každý náročný i menej náročný zákazník. O skutočne obrovskom sortimente sa môžete presvedčiť aj v Asko letáku, ktorý Vám ponúkne malú ukážku z jednotlivých druhov nábytku a doplnkov. Nezáleží na tom, či si zariaďujete svoje prvé bývanie a hľadáte kompletné vybavenie celej domácnosti, alebo hľadáte konkrétny kúsok nábytku podľa vašich predstáv. V Asko nábytok sa môžete do sýtosti vyblázniť.

Nájdete tu najnovšie trendy pre zariadenie Vašej novej obývačky, od sedacích súprav, kresiel a stolíkov, až po taburetky a bytové doplnky. Ak nosíte v hlave predstavu Vašej vysnívanej kuchyne a nechcete sa tejto predstavy vzdať, skvelou voľbou bude kuchynská linky priamo na mieru. Naopak, ak nemáte presnú predstavu a potrebovali by ste poradiť, obráťte sa na odborníkov, ktorí Vám ponúknu online plánovanie a štýlovú kuchyňu si tak môžete naplánovať a prispôsobiť presne podľa vašich domácich podmienok a požiadaviek. Podobne si môžete naplánovať a dizajnovať ostatné miestnosti v dome. Príjemné miesto na oddych a relaxáciu vo Vašej spálni docielite s kvalitnými spálňovými setmi. Útulnú a harmonickú atmosféru môžete dotvoriť príjemným osvetlením, vkusnými bytovými doplnkami a pohodlným kreslom. Nech už sa chystáte zariaďovať ktorúkoľvek časť Vášho domu, môžete si byť istý, že v Asko nájdete kompletnú ponuku nábytku.

Asko okrem širokého sortimentu, poskytuje svojim zákazníkom odbornú montáž nábytku, zapojenie spotrebičov i vody, 3D plánovanie kuchýň či možnosť kúpy na splátky.

Asko e-shop

Asko ponúka mnohé špeciálne tovary a výhody pre internetových zákazníkov. Vašu domácnosť si môžete zariadiť a zútulniť vďaka výrobkom, ktoré nájdete v aktuálnych letákoch, a tiež v Asko katalógu, ktorý je rovnako dostupný online, z pohodlia Vášho domova.