101 drogerie - logo.png

Akciové letáky 101 Drogerie

Tu vždy dostanem viac

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(13 Recenzií)
Akciové letáky 101 Drogerie od 03.03.2021 do 16.03.2021
Akciové letáky 101 Drogerie
skončené

O spoločnosti 101 Drogerie  

Spoločnosť 101 Drogerie pôsobí na našom trhu takmer 30 rokov, počas ktorých vybudovala na území Slovenska silnú značku. Počtom svojich predajní sa stala najväčšou drogériovou sieťou v Slovenskej republike. Úplne prvá predajňa bola otvorená v roku 1994 v Novom Meste nad Váhom. Odvtedy sa spoločnosť významne rozrástla a jej predajne nájdeme v každom meste. V súčasnosti majú zákazníci možnosť nakupovať vo viac ako 210 predajniach s drogériovými a kozmetickými výrobkami. Samozrejmosťou je aktuálny leták 101 Drogerie, ktorý vás zaujme výhodnými ponukami a zľavami, a tiež online magazín, ktorý vás informuje o rôznych užitočných radách.

Ak sa pýtate, prečo v názve drogérie dominuje práve číslo 101, máme pre vás vysvetlenie. Číslo 101 podľa firemnej stratégie vyjadruje 101 %, čo znamená, že v spoločnosti sa snažia spraviť všetko pre maximálnu spokojnosť svojich zákazníkov.

Sortiment, ktorý v 101 Drogerie nájdete

V predajniach 101 Drogerie nájdu zákazníci viac ako 6 000 druhov produktov. Cieľom spoločnosti je sortiment stále inovovať a najmä prispôsobovať požiadavkám a prianiam svojich zákazníkov. Každé 2 týždne ponúka 101 Drogerie nový leták, v ktorom nájdete približne 800 produktov za veľmi výhodné ceny. Drogéria sa snaží ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny dostupné pre všetkých. Okrem akčných letákov sa môžete o výhodných ponukách dozvedieť prostredníctvom odoberania newslettrov, sledovaním webovej stránky www.101drogerie.sk. Popri aktuálnych zľavách v letákoch, môžete vždy získať ku niektorým produktom tovar grátis, prípadne sa zapojiť do súťaží o hodnotné ceny. Prinášame malú ukážku zo širokého sortimentu drogérie:

  • dekoratívna kozmetika,
  • vlasová kozmetika, vlasový styling a vlasové doplnky,
  • telová a pleťová kozmetika,
  • pánske a dámske vône,
  • starostlivosť o nechty,
  • vitamíny, minerálne látky, výživové doplnky,
  • starostlivosť o deti a bábätká,
  • čistiace a umývacie prostriedky,
  • a mnohé ďalšie.

K azda najobľúbenejším druhom patrí pleťová a dekoratívna kozmetika. Široko zastúpené sú aj výrobky slúžiace na starostlivosť o domácnosť, najmä čistiace prostriedky a pracie prášky. Doplnkový sortiment tvorí aj vlasová galantéria a doplnky, voňavé sviečky, kahance a ďalšie produkty, ktoré nájdete aj v aktuálnych letákoch.

101 Drogerie ponúka skutočne širokú paletu výrobkov pre všetkých milovníkov kozmetiky a čistej domácnosti. Na svoje si tu prídu dámy, aj páni. Ak vám doma pochybí čokoľvek z radu dekoratívnej či telovej kozmetiky, na 101 Drogerie sa môžete vždy s istotou obrátiť.

Ďalšie letáky

Akciové letáky DM Drogérie od 01.03.2021 do 31.03.2021
Akciové letáky DM Drogérie
skončené