Domov / Delimano.sk

Hodnotenie Delimano.sk

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(3 recenzií)


Popis

Delimano.sk ponúka zákazníkom široký sortiment produktov zamerané pre kuchárov a pekárov. V ponuke nájdete rôzne produkty ako mixéry, krájače, panvice, hrnce, nože a mnoho ďalších doplnkov do kuchyne. Produkty od Delimano.sk sú známe aj z televíznych reklám. Sledujeme pre Vás vždy najnovšie informácie o aktuálnych akciách, zľavových kódoch a kupónoch obchodu Delimano.skDelimano.sk zľavové kupóny, kódy, akcie a zľavy

Delimano.sk AKCIA

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10 € na váš prvý nákup

Prihláste sa na odber newslettera na Delimano.sk a okrem aktuálných noviniek a akcií, získajte aj zľavu na Váš prvý nákup v hodnote až 10 €!

Do odvolania
11
Delimano.sk KUPÓN

Zľavový kupón 2% na nákup

Využite pri nákupe na Delimano.sk zľavový kupón a získajte zľavu z nákupu 2%. Zľavový kupón si môžete uplatniť pri objednávke na Delimano.sk

Do odvolania
2
KUPÓN
Delimano.sk AKCIA

Výpredaj - Zľavy až 70%

Využite akčné ceny na Delimano.sk a nakúpte vybrané produkty do domácnosti za skvelé ceny so zľavami až do výšky 70%! Vyberajte si zo širokej ponuky produktov na Delimano.sk

Do odvolania
13
Delimano.sk AKCIA

Zľavy až 40% na kuchynské spotrebiče

Delimano.sk vám ponúka vybrané kuchynské spotrebiče za výrazne nižšie ceny so zľavami až do 40%! Vyberte si zo širokej ponuky a nakúpte kvalitné produkty do kuchyne na Delimano.sk

Do odvolania
5

Delimano

Potrebujete vybaviť svoju kuchyňu tak, aby ste si dokázali pripraviť všetko čo máte radi? Internetový obchod delimano.sk ponúka všetko potrebné, čo k vášmu bareniu budete potrebovať a ešte omnoho viac.

Vďaka tomuto obchodu sa vaše varenie stane nielen kvalitnejšie, ale aj úspornejšie a chutnejšie.

Zariaďte si celú kuchyňu v Delimano

Internetový obchod ponúka pre svojich zákazníkov široký výber hrncov, panvíc, fritéz, pekáčov, krájačov, nožov, robotov či ohrievačov vody. V obchode si môžete zakúpiť aj špeciálnu teplovzdušnú fritézu Air Fryer. Katalóg spoločnosti Delimano je skutočne veľký a rozhodne si v ňom nájde každý to, čo potrebuje.

Produkty spoločnosti Delimano sú skutočne mimoriadne obľúbené a nájdete ich v takmer každej domácnosti. O ich popularite svedčí aj fakt, že okrem e-shopu si ich môžete zakúpiť aj v jednej z najväčších predajných sietí potravín na Slovensku, Kauflande.

Pravideľné zľavy

Obchod Delimano je známy aj svojimi pravidelnými zľavami na svoje produkty či rôznymi súťažami. Obchod taktiež pravidelne odmeňuje svojich stálych zákazníkov, ktorý sa stali súčasťou prestížneho Clubu 5*.

Títo členovia môžu využiť rôzne zľavové kupóny či možnosť dopravy zadarmo. Aktuálne zľavy v obchode delimano.sk nájdete však aj na našom webe.

Delimano je taktiež známe tým, že každý rok ponúka obrovské zľavy počas akciového Black Friday.

Jednoduché recepty a náučné videá

Pridanou hodnotu, ktorú Delimano pre svojich zákazníkov ponúka sú aj jednoduché recepty na rôzne dobroty, ktoré vám môžu slúžiť, ako inšpirácie Pozrieť si taktiež môžete rôzne videá, o tých najznámejších produktoch značky Delimano.

Spoľahlivý obchod s rýchlou dopravou

O tom, že značka Delimano ponúka skutočne len prvotriedne produkty svedčia aj recenzie na porovnávacom portáli Heureka.

Zákazníkov však poteší aj široká ponúka spôsobu platby od klasickej hotovosti pri prevzatí, cez dobierku, platbu kartou či bankovým prevodom až po platbu na splátky, ktorú mnohí ľudia rozhodne ocenia.

Doba dodania vášho tovaru nie je taktiež nejak zdĺhavá a pracovníci obchodu sa vašu objednávku snažia vybaviť čo najrýchlejšie. Svoj tovar si teraz môžete vyzdvihnúť na odberných miestach Zásielkovne či v predajniach Delimano v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Zvolen či Nové Zámky.

 

FAQ

Zľavové kódy, ktoré nájdete aj na našom webe môžete uplatniť v objednávkovom formulári vpísaním do políčka, ktoré je na to vyhradené.

Áno, Delimano ponúka svojim zákazníkom možnosť vrátiť zakúpený tovar do 14 dní od prebratia. Ak nie ste s tovarom spokojný, obchod vám jednoducho vráti peniaze.

Áno, na stránke delimano.sk si môžete objednať tovar aj na splátky.

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Milan 10.07.2020

S obchodom som spokojný, tovar mi prišiel nepoškodený a taktiež za priaznivú cenu. Mrzela ma však pomerne dlhá doba dodania a aj fakt, že som musel volať na zákaznícku linku s otázkou, čo sa stalo s mojou objednávkou.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Jarmila 10.07.2020

V Delimano nakupujem už roky a nikdy nebol žiadny problém ani s objednávkou ani s produktom. Rozhodne tento obchod odporúčam. Za skvelé ceny nájdete produkty pre celú rodinu.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Mária 10.07.2020

Oceňujem rýchle dodanie objednávky. Kuchynský robot sa mi však po 3 mesiacoch pokazil, no tým, že bola na neho záruka nebol problém ho vymeniť.


Pridajte hodnotenie

Máte s týmto obchodom skúsenosť?
Pridajte svoje hodnotenie a pomôžte ostatným nájsť dobré služby alebo ich naopak varujte pred možným rizikom alebo podvodom.

* Povinný údaj