Domov / Buďchlap.sk

Hodnotenie Buďchlap.sk

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(3 recenzií)


Popis

Budchlap.sk ponúka svojim zákazníkom štýlové pánske oblečenie. V ponuke nájdete tričká, košele, mikiny, rifle, kraťasy a mnohé ďalšie produkty. Tiež si môžete vybrať zo širokej ponuky doplnkov v podobe opaskov, peňaženiek, motýlikov či šiltoviek. Pravidelne pre Vás aktualizujeme informácie o akciách, kupónoch a zľavových kódoch z obchodu Budchlap.skBuďchlap.sk v iných krajinách

cz

Buďchlap.sk zľavové kupóny, kódy, akcie a zľavy

Buďchlap.sk Doprava
zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 69 €

Nakúpte nad 69 € na Budchlap.sk a získajte dopravu na nákup úplne zadarmo.

Do odvolania
2
Buďchlap.sk AKCIA

Prihláste sa do zákazníckej zóny a využívajte vernostné programy.

Využívajte zľavy z nákupu na Budchlap.sk vďaka vernostnému programu. Zbierajte body, ktoré následne môžete využiť pri nákupe na Budchlap.sk!

Do odvolania
0

Internetový obchod budchlap.sk je miesto, kde si jednoducho každý chlap nájde svoj štýl a oblečenie, ktoré mu vyhovuje. Celkovo na stránke budchlap.sk nájdete približne 6000 produktov pánskeho oblečenia a doplnkov. V obchode tak nájdete tričká, mikiny, bundy, kabáty, rifle, svetre, saká či košele. Z doplnkov si tu môžete vybrať peňaženky, kravaty, opasky, motýliky, traky a omnoho viac.

Moderných obchod so skvelými funkciami

Okrem veľkého výberu oblečenia sa obchod budchlap.sk vyznačuje aj svojimi skvelými cenami, ktoré pozitívne hodnotia aj zákazníci vo svojich recenziách na heureke. Okrem priaznivých cien je taktiež potrebné vyzdvihnúť dopravu zdarma nad 69 eur či rýchle doručenie už do jedného dňa od objednávky. V prípade nespokojnosti môžete svoj tovar bezproblémovo vymeniť už do 14 dní od doručenia.

Bud chlap a vyber si svoj outfit!

Zaujímavou kategóriou, ktorú nájdete na stránke budchlap.sk je aj takzvaný OUTFIT, kde máte vyskladané rôzne kombinácie oblečenia, doplnkov a obuvi, ktoré si môžete kúpiť za jednotnú cenu, ako jeden outfit. Ak teda nie ste dobrý v kombinovaní svojho oblečenia, táto kategória je pre vás, ako stvorená. Taktiež tu môžete nájsť nejakú inšpiráciu pre svoj štýl obliekania.

Využite svoj zľavový kód a nakupujte lacno

Obchod budchlap.sk je u pánov veľmi obľúbeným aj vďaka častým zľavovým kódom, ktoré pre svojich zákazníkov ponúka. Pri využívaní týchto zľavových kódov, ktoré nájdete na našej stránke môžete ušetriť niekoľko desiatok eur, alebo si kúpiť napríklad tričko naviac.

Zadanie zľavového kódu do obchodu budchlap.sk nie je nič náročné a zvládne to určite každý. Jednoducho si len vyberte vec, ktorá sa vám páči, pozrite sa na zľavový kupón na našej stránke a pri platení ho zadajte do políčka na to určeného.

V prípade problémov neváhajte obchod kontaktovať

Ak by ste náhodou potrebovali pomoc s vašou objednávkou obchod budchlap.sk ponúka aj rýchlu zákaznícku linku, ktorá funguje od pondelka do piatku v časovom rozmedzí (8:00 - 16:00 hod). E-shop však môžete kontaktovať aj prostredníctvom ich mailovej adresy.

FAQ

Vybavovanie objednávok v tomto obchode je skutočne veľmi rýchle a svoju objednávku tak môžete mať v rukách už na druhý deň. Platí to však len v prípade, že daný tovar je na sklade a bol objednaný do 15:00 hod.

Samozrejme, svoj tovar môžete bez problémov vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia

V tomto internetovom obchode môžete využiť veľký počet rôznych zliav. Využiť môžete napríklad aktuálne zľavové kúpony, ktoré nájdete na našej stránke.

V obchode môžete platiť klasicky na dobierku, klasickým prevodom či pomocou vašej platobnej karty

Budchlap.sk ponúka dve možnosti dopravy a to konkrétne kuriérsku službu Slovak Parcel Service, alebo si svoju objednávku môžete prevziať na výdajnom mieste Zásielkovne.

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Peter 08.07.2020

Obchod budchlap.sk hodnotím pozitívne, objednával som si už druhýkrát. Vyzdvihnem najmä priaznivé ceny a rýchlosť dodania, kedy bola objednávka vybavená skutočne promptne.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Juraj 08.07.2020

Potreboval som rýchlo si kúpiť kravatu. Na budchlap som našiel fajn kravaty za rozumné ceny, no hlavne ma potešila rýchlosť dodania. Kvalita oblečenia však zodpovedá aj ich cene.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Tatiana 08.07.2020

S obchodom sme veľmi spokojný objednávali sme už trikrát. Nakupujem pre syna najmä vo výpredajoch. Aj keď mu je niečo veľké, nikdy nie je problém vymeniť. Odporúčam!


Pridajte hodnotenie

Máte s týmto obchodom skúsenosť?
Pridajte svoje hodnotenie a pomôžte ostatným nájsť dobré služby alebo ich naopak varujte pred možným rizikom alebo podvodom.

* Povinný údaj

Exspirované kupóny

Buďchlap.sk KUPÓN

Zľavový kupón 5 % na nákup

17.09.2020
4
KUPÓN
Ukáž zľavový kód
3LK8KCPZ
Buďchlap.sk AKCIA

Zľava 20% na všetko - Budchlap.sk

09.08.2020
2
Ukáž zľavový kód
Buďchlap.sk AKCIA

Výpredaj - Zľavy až 55% na Buďchlap.sk

17.09.2020
17
Ukáž zľavový kód