Domov / Artforum.sk

Hodnotenie Artforum.sk

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(3 recenzií)


Popis

Artforum.sk sa zameriava najmä na nadšencov čítania a kníh. V širokej ponuke produktov nájdete na predaj rôzne knihy, audioknihy, e-knihy, a tiež aj hudbu, filmy a časopisy. Artforum.sk sa stal jedným z prvých knižných internetových obchodov na Slovensku. Sledujeme pre Vás aktuálne informácie o zľavových kódoch, kupónoch a rôznych akciách internetového obchodu Artforum.sk.Artforum.sk zľavové kupóny, kódy, akcie a zľavy

Artforum.sk Doprava
zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zdarma na Artforum.sk

Do odvolania
0
Artforum.sk AKCIA

Knihy do 5,99€

Artforum.sk vám ponúka viac ako 8000 kvalitných kníh do 5,99 €! Vyberte si zo širokej ponuky kníh s rôznych oblastí za skvelé ceny na Artforum.sk

Do odvolania
0
Artforum.sk AKCIA

Audioknihy do 5,99€

Nakúpte audioknihy na Artforum.sk už do 5,99 €. Kvalitné audioknihy za skvelé ceny. Nakupujte na Artforum.sk

Do odvolania
0
Artforum.sk AKCIA

E-knihy do 5,99€

Nakupujte E-knihy na Artforum.sk za skvelé ceny. Nakupujte kvalitné e-knihy do 5,99 €! Využite skvelú ponuku na Artforum.sk

Do odvolania
0

Hodnotenie Artforum.sk

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
(3 recenzií)


Popis

Artforum.sk sa zameriava najmä na nadšencov čítania a kníh. V širokej ponuke produktov nájdete na predaj rôzne knihy, audioknihy, e-knihy, a tiež aj hudbu, filmy a časopisy. Artforum.sk sa stal jedným z prvých knižných internetových obchodov na Slovensku. Sledujeme pre Vás aktuálne informácie o zľavových kódoch, kupónoch a rôznych akciách internetového obchodu Artforum.sk.Artforum.sk

Ak patríte do skupiny ľudí, pre ktorých je kniha dokonalým relaxom, na e-shope Artforum.sk si môžete online z pohodlia domova vybrať zo širokej ponuky klasických tlačených kníh, audiokníh či e-kníh, ale aj doplnkov ako sú diáre, tašky či hudobné CD. Zákazníci oceňujú veľký výber a zaujímavé zľavy, vďaka čomu na internete nájdete množstvo pozitívnych recenzií. Artforum tiež organizuje veľa zaujímavých neziskových podujatí a aktivít pre knižných nadšencov.

JEDEN Z PRVÝCH KNIŽNÝCH INTERNETOVÝCH OBCHODOV

História spoločnosti Artforum siaha až do roku 1989, kedy vzniklo jedno z prvých kníhkupectiev na Slovensku, a taktiež patrí medzi jeden z prvých knižných internetových obchodov. Od roku 2013 vydáva Artforum vlastné noviny s názvom „Čo čítať?“, kde nájdete plno zaujímavých knižných tipov z každého žánru. Artforum prevádzkuje nielen e-shop, ale tiež vydavateľstvo a kamenné predajne. Kníhkupectvá nájdete v mestách Bratislava, Košice, Pezinok, Banská Bystrica, Prešov, Nové Zámky a Žilina, kde môžete navštíviť kníhkupectvo spojené s útulnou kaviarňou. Pri čítaní si tak môžete vychutnať chutnú kávičku a koláčik. Krásne priestory si môžete pozrieť na instagrame či facebooku, kde sa dozviete všetky potrebné informácie, ako napríklad otváracie hodiny Artforum kaviarne.

STAROSTLIVÝ VÝBER TÝCH NAJLEPŠÍCH KNÍH

Nakladateľstvo Artforum vo svojom e-shope a kamenných predajniach nepredáva všetky dostupné knihy, ale len výber tých najlepších, ktoré stoja za prečítanie. Vybrať si môžete aj z kníh od malých českých a slovenských vydavateľov, knihy menšinových žánrov alebo knihy v angličtine, ktoré nikde inde nenájdete. Okrem noviniek nájdete v ponuke aj obľúbené tituly akými sú napríklad Vlastnou Hlavou, Bez Odpadu, Hlava 22, Vianočné Mystérium, Neviditeľné Mestá od Italo Calvino, Voda, ktorá horí od Jitky Vodnanskej, či diela od známych autorov a blogerov ako sú Ján Černý, Charles Bukowski, Zygmunt Bauman, Samuel Bjork a stovky ďalších. Ak Vás baví beletria, umenie, náboženstvo, ezoterika, životný štýl a zdravie, radi získate nové informácie z ekonomiky, histórie či prírodných vied, fascinuje Vás svet, stavby, iné kultúry alebo len potrebujete mapu na svoje cesty, Artforum ponúka všetko pre každého milovníka kníh. Nezabúda sa ani na deti, pozrieť sa môžete napríklad po obľúbených dievčenských knihách Príbehy na dobrú noc pre rebelky. Ak chcete pre niekoho blízkeho vybrať knihu ako darček, no bojíte sa, že sa s výberom netrafíte do jeho vkusu, môžete zakúpiť darčekovú poukážku na nákup.

FAQ

Áno, internetový obchod počas roka ponúka veľa zaujímavých zliav na vybrané knižné tituly. Aktuálne zľavové kódy, vouchre, výpredaje a prebiehajúce akcie nájdete na našom webe.

Svoj nákup môžete uhradiť dobierkou, online platobnou kartou, prevodom na účet alebo darčekovou poukážkou. Zvoliť si môžete z doručenia na Slovenskú poštu, doručenie kuriérskou spoločnosťou pohodlne až k Vašim dverám alebo osobným odberom na vybranej pobočke kníhkupectva Artforum.

Ak uprednostňujete držať knihu fyzicky v ruke, cítiť jej vôňu a užívať si listovanie stranami, vyberte si klasickú tlačenú knihu. Ak ste skôr praktický a nevadí Vám čítať knihu na svojom zariadení akým môže byť mobil, počítač alebo čítačka kníh, ideálna pre Vás bude e-kniha. Ak nemáte čas alebo Vás až tak nebaví čítať, vybrať si môžete z audiokníh, ktoré môžete počúvať pri práci alebo počas šoférovania.

Hodnotenie

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Viktória 13.07.2020

Artforum je môj obľúbený internetový obchod s knihami. Nikde inde knihy už nenakupujem. Vďaka tomu, že neponúkajú všetko, ale vyberajú len naozaj zaujímavé a kvalitné knižné tituly, si vždy vyberiem niečo zaujímavé a nové, čo by som si v normálnom kníhkupectve nekúpila, a viem, že určite nebudem sklamaná. Oceňujem skvelú komunikáciu a ochotu poradiť.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Jana 13.07.2020

Chcem sa poďakovať kníhkupectvu Artforum za príjemné, ústretové jednanie a ochotu vybaviť moju objednávku čo najskôr. Toto je pre mňa naozajstné kníhkupectvo a nielen predajňa kníh. Tiež mám rada ich bezplatné noviny, ktoré Artforum vydáva aj s recenziami knižných titulov a so zaujímavými článkami. Keď dočítam všetky knihy čo mám doma, rada sa sem zas vrátim.


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie
Peter 13.07.2020

Veľmi sa mi páči prístup, aký majú ľudia v Artforum, tak by to malo byť všade. Či už osobne v kníhkupectve, ale aj keď som objednával knihy online cez e-shop, vždy som bol maximálne spokojný s vybavením a doručením objednávky. Taktiež majú skvelý výber kníh, kde sa nemusím báť siahnuť aj po knihe od autora, ktorého nepoznám, pretože ponúkajú len kvalitné tituly.


Pridajte hodnotenie

Máte s týmto obchodom skúsenosť?
Pridajte svoje hodnotenie a pomôžte ostatným nájsť dobré služby alebo ich naopak varujte pred možným rizikom alebo podvodom.

* Povinný údaj

Exspirované kupóny

Artforum.sk AKCIA

Tituly z edície -klad tento mesiac s 20 % ZĽAVOU na Artforum.sk

30.04.2021
0
Ukáž zľavový kód